Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan győzzem meg anyuékat,...

Hogyan győzzem meg anyuékat, hogy megengedjék?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hét múlva szeretnék egy bulit tartani itthon, kb. 8an lennénk és nem tudom, hogyan győzhetném meg anyumékat hogy megengedjék. Nem szeretném azt a választ kapni hogy: "De mit csinálnátok?" mert nem tudom mit válaszolnék. Mert táncolnénk, üvegeznénk és felelsz vagy mersz-eznénk stb.


Még egy kérdés: ha mégis megkérdik, mit válaszoljak?


2011. ápr. 9. 15:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Először is, hány éves vagy? Másodszor, oda állsz elé és megkérdezed hogy "Anyu tarthatok egy kis házibulit? Csak kb. 8 embert hívnék meg." Máshogy nem nagyon fogod tudni....
2011. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
14/L vagyok :D
2011. ápr. 9. 15:41
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
csak állj elé és kérdezd meg, mondjuk szerintem ha fiúkat is hívnál, nem nagyon engedné meg
2011. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mond azt hogy ez egy úgynevezett búcsúbuli. Tehát úgymond elbúcsúztatjátok egymást. Hivatkozz a nyolcadik osztály végére, hogy most kell minél több időt együtt töltenetek mert mindannyian máshova mentek...vagy vmit. :) Sok sikert!
2011. ápr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

de hetedikesek vagyunk...


ja meg fiuk is:D

2011. ápr. 9. 16:30
 6/15 anonim ***** válasza:
akkor hogy vagy 14 éves?
2011. ápr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Románia...:(


és a fiúk osz.társak ú.h. anyu ismeri őket... de kicsit hülyéknek tartja :-S

2011. ápr. 9. 16:57
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne 14 éves hetedikesen?
2011. ápr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha azt érted üvegezésen, amit én, akkor biztos nem fogják megengedni...
2011. ápr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

rég nem úgy kell megkérdezni az ilye thogy " házibulit tarthatok-e" mert a házibuli szóról mindenki arra asszociál, hogy durva lerészegedős szüzesség elvesztős bulik..


"anya átjöhetnek az osztálytársaim XY héten?" hányan lennétek? " ááhh nemsokan kb. csak nyolcan"..


mit csinálnátok? jaaj hát nemtudom beszélgetnéénk filmet néééznéénk... aztán amikor benyit anyád a szobába hogy egy üveg van középen akk csak azt mondod h csak beszélgettek, és ne borosüveggel csináljátok hanem ásványvizessel, amibe van egy kis víz, eg yminimális, mert ha anyud bejön valaki elkezdi bizergálni a vizespalackot, esetleg kinyitja, iszik belőle, mintha az üveg ivásnak lenne. kimegy anyád, folytatjátok..

2011. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!