Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly kapcsolatba belefér...

Komoly kapcsolatba belefér az, hogy az egyikük hetekre eltűnik?

Figyelt kérdés
Már nem huszonévesek, és nincs egyiknek se házastársa, se gyermeke.
2015. jan. 15. 15:36
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most komolyan kérdezted? Szerinted belefér?
2015. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Igen, komolyan kérdezem. Szerintem nem fér bele. De a párom most többedszerre csinálja ezt. Már amikor múltkor eltűnt, akkor elmondtam neki nyugodt hangnemben, hogy ez így nem okés.


De a szülei meggyőződése szerint a párom egy rendes ember, főnyeremény. A párom is azt mondja, hogy neki én komoly kapcsolat vagyok. Nekem viszont ez furcsa, mármint ez az eltűnedezés.

2015. jan. 15. 15:43
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy "eltűnik"? Nem éred el sehogy, és senki nem tudja, hogy hol van? Mit szokott mondani utólag, hol volt?
2015. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hovatünik el és mit mond neked,amikor visszamegy?Eléggé furcsa szokásai vannak.
2015. jan. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Amikor újra előkerül, úgy csinál, mintha ez így lenne természetes. Mondjuk sok munka volt.
2015. jan. 15. 15:52
 6/38 anonim ***** válasza:
92%

Nem.

Az a minimum, hogy tudod, hol van és mit csinál.

2015. jan. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Olyan is volt, hogy azt mondta, időt akart nekem adni. Mármint ezt mondta, mikor újra előkerült.

Nem lehet, hogy kettős énje van?

2015. jan. 15. 15:56
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez mellébeszélés.

Mire adott időt?

És miért csak utólag derült ez ki?


Mondd meg neki, hogy ez így nem fog működni. Nem kell minden percéről elszámolnia - de olyan nincs, hogy napok vagy hetek tűnnek el.

2015. jan. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

MIt jelent az eltünik? Nem jön haza vagy nem lehet elérni telefonon sem?


Tisztázd minél elöbb vele, hogy ha eltünik, akkor nem is kell viszatünnie. Ez számomra a nemelvislehetö kategória!

2015. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Soha nem is számoltattam el minden percéről. Úgy gondoltam, hogy egy párkapcsolat nem börtön. De inkább már kezdem azt érezni, hogy talán jobban el kéne számoltatnom. Múltkor mikor eltűnt, mondtam neki utána, hogy nekem ez nagy szenvedés így, sírtam is. Ő meg csak nézett kifele a fejéből, aztán ennyi.
2015. jan. 15. 16:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!