Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg kíváncsi vagyok a...

Tamikaa88 kérdése:

Tényleg kíváncsi vagyok a véleményetekre! Ez tényleg ekkora bűn tőlem?

Figyelt kérdés
Huszon éves férjes nő vagyok, 1 éves gyerekkel.A férjem szülői házában lakunk még egyenlőre sajnos.A férjem külföldön dolgozik és havonta jár haza.Míg ő nincs itthon, én és a kisfiam ebből a 4 hétből pár napot a szüleimnél töltök. Mire a férjem kiakad, hogy én hova tartozok, miért nem vagyok még otthon.. Én nem értettem, hogy mi is lehet ennek az oka. Majd mikor hazamentünk anyóshoz, ő is rámförmed, hogy képzelem én ezt hogy elmegyek innen, tuti utálom őt azért van..blabla! Nem ez az első eset, hogy eljöttünk anyóstól, de az hogy az anyós így letámadott az igen..első!Gondolom ők kibeszélhettek a hátam mögött míg nem voltam itthon, hogy jajj szegény anyós unatkozik vagy tudomisén már..nem tudom mit gondoljak már!a férjem még nincs itthon, ha hazajön megbeszéljük! De addig is valami vélemény????:S

2014. jan. 30. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ezért nem kell anyós nyakán élni. Miért nem mentek külön? Az az egészséges.
2014. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem értem miért nem lehetnél pár napot a szüleidnél. nem jogos az, hogy kiakadtak így
2014. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

1. Miért az anyósnák laktok, miért nem külön - akkor sokkal kevesebb probléma lenne.


2. A férjed most külföldön van, vagy otthon, márcsak hogy problémázik azon, hogy nem vagy otthon? Mert ha külföldön, akkor fogja be a száját, elvégre ö sincs otthon...


3. Ha a férjedet ennyire befolyásolja az anyós, illetve ha ennyire be akar zárni a lakásba, akkor erösen gondold át, hogy ez hogy fog folytatódni! És nem szülj több ygereket ebbe a kapcsolatba, elég ha eggyel maradsz egyedül.

2014. jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem válaszold meg a férjed kérdését.


"Hova tartozol? Mit képzelsz, hogy nem vagy otthon?"


"A családomhoz tartozom, és annak a családnak a része vagy te, a gyerekünk, meg a szüleim, meg az anyád is, bár kezdek kételkedni abban hogy az anyádnak meg neked is ide kellene tartoznotok ha így akartok bánni velem közös életünk hátralevő részében. Nem voltam otthon, mert szeretem a szüleimet és ha látni akarom őket, akkor jogom van hozzá, illetve hiányoztak is, és persze szeretik ők is ha láthatják a kisunokájukat."


Én ezt mondanám erre. A pasikkal az teljes őszinteség és a keménység csodákra képes néha.

2014. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ellenben a férjed és az anyja nehéz esetnek tűnnek, de főleg a férjed problémás, ha anyucival beszéli meg a veled kapcsolatos problémáit, és "összebeszélnek" ellened.

A konkrét "hatalmas bűnre" meg nem lehet mit reagálni, annyira nevetséges. Első körben én biztos elküldtem volna még anyósomat is a francba, pedig béketűrő és udvarias vagyok általában.

2014. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Válásotok oka: anyósékkal laktok. Ennyi.
2014. jan. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a te bűnöd, hanem az anyósé és a férjedé.


Én tuti totál kiakadtam volna, ha ilyent mondanak nekem.

Költöztem volna el.

2014. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Szóltál róla, hogy elmentek? Segítesz anyósodnak a háztartásban?
2014. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyáltalán nem bűn ! Nem az 1800-as években élünk ,hogy engedélyhez legyen az is kötve ,ha pár napot a saját szüleidnél töltesz .Az én párom is külföldön dolgozik ,és eszébe nem jutna számon kérni ,ha éppen leutazok anyuhoz vidékre vagy valami .Ő annak örül ,ha jól vagyunk ,szervezek magamnak és a gyereknek programokat és nem a 4 fal között gubbasztunk . Bizony ezt nem szó nélkül hagyni ,de én a "kedves" anyósnak is megmondanám a véleményemet !
2014. jan. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, és hogy vettétek a fáradtságot hogy beleéljétek magatokat a helyzetbe!
2014. febr. 1. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!