Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire figyelsz férjedre,...

Mennyire figyelsz férjedre, párodra? Mi az a határ, ami még nem túlzás?

Figyelt kérdés

Mennyire mutatod ki, mutathatod ki szeretetedet, gondoskodásodat, szerelmedet?

Miért félek kimutatni a szeretetemet, szokhattam le arról, hogy kiszolgáljam a férjem?

Pedig nagyon-nagyon kényeztetném...


2010. febr. 12. 12:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Sajnos 2x elváltam és a jelenlegi férjem lenne az, aki megérdemelné azt a rengeteg gondoskodást, figyelmet, amit másra pazaroltam.

Megkeményedtem és nem merem,nem tudom megtenni, hogy "kényeztessem", mert félek, hogy nem kapom vissza!

2010. febr. 12. 12:50
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Mivel kényeztetem? Apróságokkal. Pl. finomat főzök neki, vagy ha kér valami fini kaját azt csinálom; nem szólok bele a kedvenc műsorába (legalábbis próbálok....), ha fáradt figyelembe veszem és hagyom pihenni, beszélgetek vele ....szóval semmi extra, de ezeket vissza is kapom :)

2010. febr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az egészséges határig megyek el a szeretet kifejezésével, de pl. az már nem tartozik a hatáskörömbe, hogy "édes, hozd ide a sört a hűtőből". Nem kell azért a végletekig kiszolgálni.

A szeretleket gyakran mondogatjuk, de nem elcsépelten. És azért nem maradhat ki a napból egy kis kényeztető masszázs egy nehéz nap után stb.

2010. febr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ja és túlzásnak érezném azt, hogy pl. bevinném a tv elé a vacsit neki, vagy 3 órán keresztül hagynám szó nélkül a gép előtt játszani. Így lehet szó szerint "elkényelmesíteni" egy férfit!
2010. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
persze ha már kétszer pórul jártál akkor nehezebb kimutatni az érzéseket, de szerintem addig tedd meg míg nem késő. hiszen te magad mondtad , hogy ő megérdemli. akkor mire vársz? én hogy mutatom ki? pl csak úgy odamegyek hozzá és megölelem (teljesen váratlanul) minden reggel felkelek akkor amikor ő és készítek neki reggelit (habár megtehetném hogy 10ig alszok) hagyok neki szabadságot, nem lógok folyton a nyakán, ha a barátaival el akar néha menni nem tartom vissza. apróságok de sokat számítanak.
2010. febr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"mert félek, hogy nem kapom vissza!"

FAIL

2010. febr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet velem is. Én is kétszer váltam, és az elsőnek még hihetetlen mikre voltam képes, aki pedig egy zsarnok szemét volt. A mostani párom érdemelné meg azt, amilyen akkor voltam, de már én is azt érzem, nem érdemes sokat beleadni, mivel már kétszer póruljártam. Ez valami belső reflex lehet. Lehet, hogy már egyszerűen csak belefáradtunk?
2010. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Maximálisan megteszek mindent. Nem azért, mert visszakapom vagy nem, hanem mert szeretem.


Régen rossz, ha számolgatni kell. Különben is, a szeretet feltétel nélküli. Ha akarsz, adsz, ha nem akarsz, nem adsz, de akkor kár eröltetni a kapcsolatot.

2010. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az a nem túlzás, amit ő is megtesz értünk.
2010. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, annyit kell adnod magadból amennyit a másik is ad. Nyilván nem ugyanazokat a dolgokat, hanem a megfelelő viszonzást. Ha meg te adtál többet, és ő valamiért nem viszonozza amivel szeretnéd, akkor megmondod mit szeretnél, és megvárod míg megteszi. nekem ez idáig bejött, bár igaz, hogy sok elbaltázott kapcsolatom volt már, olyan is ahol én adtam többet de nem szeretett igazán a másik és nem kaptam amit szerettem volna, de akkor ki kell lépni. Miután ezt tisztáztuk, jól be lehetett fejezni a kapcsolatot nem volt sértődés.


Szóval gondolkozz el azon, hogy az eddigi házasságaidban te mit rontottál el, mit engedtél a másiknak amit nem lett volna szabad. Ha erre rájössz, akkor már nem fogsz félni.

2010. febr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!