Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoznál egy barátnőd...

Találkoznál egy barátnőd exével, csak úgy ha kb 15 éve ismeritek? Sétálni, beszélgetni

Figyelt kérdés

a bnőmmel már tizenévesen is egy suliba jártunk

(megéri a pénzét simán kikezdett az akkori barátaimmal, a szomszédjával, stb)

később felnőve is az akkori vőlegényemnek mocskolt a hátam mögött, vele flörtölt (korábban volt is köztük valami, amire mosolyogva emlékeznek, de nem avatnak be)

a még akkor férje (4 gyerekük van)is ilyen, ő meg rám hajtott amíg bnőm egyik babával még terhesen a kórházban volt(mert bevérzett)én leráztam, nem is tetszik a párja, számomra igénytelen is, őrlődtem hogy elmondjam e a terhes bnőmnek, úgy döntöttem nem szólok róla, az is lehet hogy nyitott kapcsolatban vannak, csinálják az életüket ahogy akarják.

a lényeg, mostanság váltak (a bnőm összejött egy fiatal sráccal(24 évs).

a pájával(akit szintén ismerek régóta) összefutottam és elhívott találkozni, jelezte nem akar tőlem semmit, ne gondoljam félre.


kérdem én minek találkozzak én vele..?

csak úgy más találkozna régi ismerősével, csakhogy kibeszéljék magukat vagy bármi?


2015. febr. 25. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Minek?
2015. febr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Panaszkodni, magyarázkodni akar a volt feleségére.
2015. febr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
*exével futottam össze, aki találkozni akar, nem a párjával, őt nem ismerem
2015. febr. 25. 09:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Értelmetlen. Mondja el telefonon, ha valami fontos.
2015. febr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

bennem is ez van. minek?

magyarázkodni meg aligha akar az utóbbi években nem tartottam velük kapcsolatot(amiért a vőlegényemre hajtott a bnőm)

2015. febr. 25. 09:48
 6/7 A kérdező kommentje:
csak gondoltam lehet én vagyok antiszociális, más meg simán tart teljesen csak úgy alapon kapcsolatokat
2015. febr. 25. 09:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha akarna tőled valamit, akkor sem így indítana, mert egyszer elhajtottad. Attól még simán próbálkozhat. Ezen kívül valószínűleg tényleg a volt nejét akarja köpködni, mivel te is ismerted a nőt, így jobban megérted, mint egy idegen. Viszont miért találkoznál valakivel, akit nem kedvelsz, és akire nincs szükséged?
2015. febr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!