Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha a szülő halála...

Mi$$ Mirtyll kérdése:

Normális, ha a szülő halála után a család azon része, aki km-ügyileg közelebb van, szétcincál mindent?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva még az udvar is le volt tarolva, én még a holttestet sem láthattam. Hónapok múlva mindent szabályszerűen kiraboltak a házból a kedves családtagok, főleg olyanok, akik nem merték aláírni az örökösödési szerződést, mert az adósságokkal terhelt volt. Én bezzeg aláírtam, de én már csak a "maradékot" kaptam. Dühös vagyok!
2015. febr. 25. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Mirtyllke légy erős, ez nem normális, és még rendőrségi feljelentést is tehetnél
2015. febr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos "normális". Jogosan vagy dühös. Vannak ennél rosszabb esetek is. Sajnos ilyen önző, tolvaj világban élünk. :(

Nagyon sajnálom, hogy így jártál!

2015. febr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igen vannak ilyen esetek sajnos, de nem tudsz mit tenni.

Szomorú, de az is hogy ilyeneken idegeskedsz.

2015. febr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!