Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit várnak el a szüleitek?

Mennyit várnak el a szüleitek?

Figyelt kérdés

Kérdésem azokhoz szól akik még othon laknak és már dolgoznak.Nektek muszaj beleadnotok a családi kasszába.?

Ha igen mennyit várnak el?



2014. szept. 24. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Míg otthon laktam és már dolgoztam, beleadtam. Először a telefonszámlát fizettem mindig én (több tízezres tétel volt havonta). Aztán már tizenpár távol töltött év után egy évre hazaköltöztem, nem akartak semmit elfogadni, de én havi 40 ezer Ft értékben mindig vettem valamit, álltam a bevásárlást, vagy vettem anyámnak cipőt, stb.
2014. szept. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy tizest, volt olyan, hogy kellett valami nagy vétel, akkor kértek egy huszast.
2014. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mivel apukámmal ketten éltünk, ezért a számlák harmadát fizettem kb. Fizettem volna a felét is, de sajnos nem volt annyi pénzem. (kb olyan 20ezret adtam havonta erre). Ha még marad pénzem, akkor természetesen be is vásároltam 1-2x havonta. Próbáltam főzni mindennap, hogy munka után legyen főtt étel.


Mióta elköltöztem havi 30-40ezret szoktam neki küldeni.

2014. szept. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szülők soha nem kérnének tőlünk lakbért vagy számlaköltséget, pedig mostmár a férjemmel ketten lakunk itt. Igaz, csak pár hétig összesen, amíg be tudunk költözni a mi lakásunkba, de azelőtt pedig én végig itthon laktam. Ha valamilyen kajaneműt kellett vásárolni, azt néhanapján megvettem én, nem ellenkeztek. Illetve, ha nem volt elég valamilyen számlára a pénz, akkor engedték kipótolni. Ezen felül nem vettek el pénzt.
2014. szept. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2 hónapja dolgozok, anyám előre közölte hogy minden egyes fillért a fizetés napján az asztalon akar látni. azt ő félreteszi magának, az övéből meg élünk.

költözni egyelőre még nem tudok hová, meg ha így haladok, akkor miből sem...

2014. szept. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: pontosan mire teszi félre anyád az egész fizetésedet? Te ebbe beleegyeztél?
2014. szept. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

félreteszi magának, ugyanis van félretett pénze, és azt gyarapítja belőle.

konkrétan nem egyeztem bele, de mit tudok tenni? nincs hová költöznöm, albérletbe kaució kell, esélytelen...

2014. szept. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!