Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak nekem Furcsa? Leteznek...

Ez csak nekem Furcsa? Leteznek meg ennyire segitokesz emberek? Tobbi lent!

Figyelt kérdés

Ugy alakult, hogy kulfoldre koltozunk a ferjemmel, de o leserult es korhazban van. Igy nekem kell mindent osszepakolni, es intezni. Egyenlore egy ismerosnel lesznek elhelyezve a butoraink. De en nem tudom hova menjek, rokonok kihaltak, olyan baratom meg nincs a kozelben, akihez tobb honapra oda koltozhetnek.

Erre jott egy baratja a ferjemnek, en kb.3x lattam (nem volt szimpatikus) , es mondta, hogy hozzajuk nyugodtan, bar messze lakik, de meg munkat is tud ajanlani. Ez Igen furcsa, koltozzek egy vadidegen hazasparhoz tobb honapra?



2015. febr. 27. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én először is megbeszélném a férjemmel... Hiszen az Ő barátja, Ő ismeri - ha ismeri - és ugye azt is el kell dönteni, hogy az a messzebb lakik mit jelent? Tudod-e látogatni onnan a férjed? stb.
2015. febr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az lehet hogy te csak háromszor láttad de a férjednek az egyik barátja! Lehet hogy nagyon jó barátok és ezért ajánlotta fel! De én nem hiszem hogy odaköltöznék egy olyan emberhez akit csak háromszor láttam még akkor sem ha a férjem ismerőse lenne!
2015. febr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne költözz vadidegen házaspárhoz ha nem is szimpatikusak.
2015. febr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: az sem derült ki, hogy kb. milyen jellegű a sérülés, milyen időtávról lenne szó? ha mondjuk 10-14 nap, akkor még egy panzióban, napi 3 ezerért is meghúzhatod magad - ha van arrafelé - de ha hosszabb távon lesz kórházban a férjed, akkor ez nem működik
2015. febr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem az első gondolatom az lenne, hogy be fognak zárni a pincébe szexrabszolgának.
2015. febr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Honapokig lesz ez biztos, komoly serulese van. A ferjem bizik benne, en valamiert nem, a szeme sem all jol... 300km-re lennek a paromtol, es csak egyutt tudnank latogatni, mert a kocsi is tropara tort a balesetben.
2015. febr. 27. 16:40
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jajj :-( Akkor először is gyors, tökéletes gyógyulást a férjednek! 300 km nagyon sok - én nem hagynám a férjemet egy autóbaleset után így magára. Gondolj bele, hogy mennyire ki lennél szolgáltatva nekik - csak akkor tudnád a férjedet látogatni, ha épp nekik is jó és elvisznek... S ha mondjuk egy hónapig azt mondják, hogy nem érnek rá? Akkor mit teszel? Szerintem mindenképpen a férjeddel beszéld meg, hogyan tovább...

Az idegen házaspárhoz nem azért nem mennék, mert félnék, hanem azért, mert egy kórházban lévő beteg látogatásához 300 km nagyon-nagyon sok. Benzinpénzben is...

2015. febr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Első és 7-es vagyok:

néhány ötlet a megoldásra - bár nem tudom, hogy álltok anyagilag:

- panziót már írtam

-vannak olyan kórházak, ahol vannak ottalvós szobák hozzátartozóknak x összegért

-vannak olyan helyek, mint a Máltai Szeretetszolgálat (ez csak egy tipp), nekik is vannak alvóhelyeik talán, (nem a hajléktalan szállókra gondoltam, de talán ötlettel is tudnak segíteni

- a kórházban is megkérdezheted az orvost, hogy nem tud-e valami helyet a közelben - ha már nekik nincs - hátha járatosabbak ilyenben...

2015. febr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat nagyon kedvesek vagytok, valoszinu a korhaz kozeleben nezek valami olcso szallast. Bar a barat szinte ragaszkodik hozza hogy oda menjek, es hogy hetente elvisz ferjemhez, en ezt nem tartom jo otletnek, es nem szeretnek sem nezetelterest, sem egy rossz viszonyt a kesobbiekben... vadidegen emberek es tudomasom szerint kifelyezetten rossz hazassagban elnek a felesegevel, erre oda akar vinni... meg mindig nem ertem, mindegy is oda semmikepp nem megyek, megerzes.
2015. febr. 27. 17:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem kell eldöntened hogy bízol-e bennük, bár ahogy írtad hogy nem szimpatikusak, és hogy nem is igazán ismered őket, én nem mennék. főleg úgy hogy 300km-re lennél a párodtól... az azért nem kevés. Szerintem lehet érezni ha valaki tényleg szeretetből akarna segíteni, és ezt neked kell érezned... de úgy érzem az írásodból hogy ez nem így van...

és mivel ismeretlenek nem biztos hogy jól tudnád magad érezni náluk.

Írták az előzők hogy milyen lehetőségek vannak... lehet hogy egyedül jobban éreznéd magad egy kis fészekben, mint bizonytalan emberek társaságában.

Remélem jól döntesz!

2015. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!