Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kislámyom édesapja mikor...

A kislámyom édesapja mikor eljön látogatóba, néha lefényképezi. Otthon meg az anyja akivel nem beszélünk, és nem is láthatja a gyereket, felteszi ezeket a képeket egy myvip nevű oldalra. Ezt ügyvédhez lehet esetleg vinni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 24. 15:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
szerintem felesleges ekkora felhajtást csinálnod!mond meg az exednek hogy ne rakosgassa az anyja a gyermeked képét sehova,és kész!az ügyvéd kicsit túlzás.
2008. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De az exem annyira idióta,hogy anyuka a mindene,szerelmes az anyjába
2008. aug. 24. 15:44
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem semmi rosszat nem csinál, végülis az unokája. Attól, hogy ti nem vagytok jóban, attól szeretheti az unokát. Szerintem ne foglalkozz vele.
2008. aug. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Unokája?Csak ha tudnád miket csinált velünk,nem ezt mondanád
2008. aug. 24. 15:49
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
miket? mondj pár példát.
2008. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Fényes nappal kirángatta a kezemből. mikor még nem született meg,letagadta,zaklattak emiatt más családokat,engem teljesen lealjasit mindenhol.Ez ember egyáltalán?
2008. aug. 24. 15:52
 7/22 anonim ***** válasza:
63%
és tulajdonképpen mi a bajod? (már azon kívül, hogy nem nagyon szereted az anyósodat...)
2008. aug. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
én azt nem értem, hogy neked azzal mi a bajod, hogy kirakja a myvip oldalára a képeket. leirásod alapján egy görény ember, de milyen kárt okoz neked vagy a gyereknek azzal, hogy fenn vannak a képek?
2008. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
55%
Márt elnézést de ö az anya ,gondolom nála van a gyerek elhelyezvel!Tehát ö felel érte ,neki joga eldönteni hogy hol lehetnek a gyereke képe!Rádásul ha olyan a kép ami nem tetszik.Szerintem jelentsd fel.Én sem örülnék neki ha a helyedben lennék!Az más dolog ha saját maga elöhivja és kiteszi a szobájába a gyerek képét!
2008. aug. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
persze, ez rendben van, hogy ő az anya, és természetesen jogi úton el tudja érni, hogy lekerüljenek a képek. csak azt nem értem, miért kell ennek ekkora feneket keriteni? úgy értem, biztos nem egyszerű, és nem gyors folyamat, és nem gondolom, hogy pár kép felvitele okoz annyi kárt, hogy megérje a fáradságot és az idegb*szkódást, amivel ez jár.
2008. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!