Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 24-30 év közötti nők/lányok,...

24-30 év közötti nők/lányok, miért válnak le olyan nehezzen a szüleikről? Miért olyan sok manapság az apuci kedvence?

Figyelt kérdés
Ezt veszem észre a környezetembe,hogy a elég sok ennyi idős nő,egyszerűen nem tud leválni a szüleiről,ezért nem is tudnak egy pasi mellett elköteleződni.Nem mondom,hogy ez a jellemző,de elég sok apuci kedvence van manapság ez kb ugye olyan 20 és 30 éves korosztályra jellemző többnyire.Nekem eddig 4 komoly kapcsolatom volt,na jó inkább 5.Úgy 19 éves kromtól,egészen mostanáig,32 éves koromig.Az 5 komoly kapcsolatomból,4 teljesen apuci függő volt,pedig saját autom volt,rendes jól fizető állásom,szóval nem votl indolkolt,az hogy ennyire függjenek a szüleiktől,hiszen megtudtam adni a biztonságot úgy mond.És akkor még a férfiakra mondják azt,hogy életképtelen stb,ebből a korosztályból.
2015. márc. 3. 12:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
61%

szóval neked biztonság = autó

... ahha

én egy ilyet sem ismerek pedig ez a korosztály vagyok

2015. márc. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
18%
Nézz meg egy tipikus fiatal magyar nőt! Általában van egy értéktelen büfészakos diplomájuk, ami semmire nem jó, viszont hatalmas igényeik és pénzéhségük van. Kell apuci, aki finanszírozza őket, mert a munka nekik büdös.
2015. márc. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Első nem az autó!De mondjuk egy jól fizető állás,szerintem az elég biztonság manapság nem?Ha mondjuk van miből kifizetni a dolgokat,az neked nem biztonság?
2015. márc. 3. 12:50
 4/33 anonim ***** válasza:
45%
Miért csak apuci kedvence? Miért nem anyucié?
2015. márc. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Akkor anyucié és apucié,akár mind kettőnek egyszerre.Azért mert a nők,általában apuci kedvencei,míg a férfiak anyicu kedvencei.
2015. márc. 3. 12:52
 6/33 anonim ***** válasza:
74%

Én ebbe a korosztályba tartozom, de az összes ismerősöm között (mondom épp ez a korosztály vagyok, szóval az ismerőseim 80% is) 1 azaz EGY ilyen személyt ismerem. De nála is a függés annyi, hogy nem képes magára főzni, így minden hétvégén az anyja tankolja fel kajával, és a ruháit is az anyjával mosatja.


(13 év alatt 5 komoly kapcsolat hogy fért bele?)

2015. márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

ma 12:55


Nem 5,hanem 4,elírtam.Az egyik 3 éves volt,a másik is 2,a következő 2,az azutáni pedig 4.Valahogy így fért bele.Nekem amik évekig tartanak az komoly kapcsolat.De hát kinek mi....

2015. márc. 3. 12:59
 8/33 anonim ***** válasza:
92%
De épp ez a baj, hogy te apuci helyett apuci akarsz lenni. Ezeknek a lányoknak az önállóságra kell törekedniük, nem arra, hogy eddig a bioapuci tartotta el, most meg a dugciapuci fogja.
2015. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
76%

Neveltetés kérdése az egész. Manapság már eleve a szülők sem merik elengedni a gyerek kezét. És mindegy, hogy nőkről, vagy férfiakról van szó. A lányoknak apuci, a fiúknak anyuci fogja a kezét. A lányok esetében apuci védelmez, a fiúk esetében pedig anyuka szerint egyetlen nő sem elég jó a fiacskája mellé.

Én 18 éves koromtól kezdve azt hallgattam, hogy "20 évesen már dolgoztam, nem tartott el senki". Az általad említett lányok/nők közül szerinted hánynak mondják ugyanezt a szülei? Egyiknek sem, mert féltik elengedni a kezüket, mert "a mai világban nehéz egy fiatalnak lábra állnia". Persze ez csak részben igaz, más részben pedig talpra esettség kérdése az egész.

Én is a 24-30 közötti korosztályba tartozom(közelebb a 30-hoz), mégsem függök a szüleimtől mióta befejeztem az iskolát, sőt az iskola alatt már fokozatosan leváltam tőlük. Inkább állok a párom, mint a szüleim oldalára, ha vitára kerül a sor. Miért? Mert én menekültem a gyerekkori környezetemből.

Egy szó, mint száz: az egész a neveltetésen múlik.

2015. márc. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk benned nincs hiba, hogy csak ilyeneket fogsz ki?
2015. márc. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!