Akkornyolc kérdése:

Csak kihasznál?

Figyelt kérdés

Őt hónapja lakást kerestem a gyerekeimmel, mikor az egyik kedves ismerősöm szólt, hogy van egy lakás kiadó egy fiatal fiúnak. Elmentem megnézni és le is fixáltuk hogy beköltözünk. A srác nagyon segítőkész volt velem, mindenben segített nekem. Költözés, ilyenek.. A dolog úgy esett hogy egymásba szerettünk, az az én biztosan beleszerettem. Minden nap találkoztunk és találkozunk a mai napig is.

A furcsaság ott kezdődik hogy szerinte már négy hónapja együtt vagyunk....ám én úgy vélem hogy a srác nem szeret engem csak kényelmi okok miatt állítja ezt.

Mivel mióta "hivatalosan "együtt vagyunk azóta minden nap nálam alszik,itt hagyja a szennyesét és minden nap nálam eszik,ráadásul a bérleti díjat még mindig fizetem neki havi rendszerességgel....

Nos,ő össze akar költözni velem.......de én úgy gondolom,hogy csak kihasznál.

Hogyan beszéljek vele hogy ez így nekem nem valami jó megoldás,mivel azon kívül hogy elvisz munkába és értem jön,nem nagyon látom rajta hogy erőlködne..Állítólag nagyon szeret engem,és most nem tudom hogy ő ennyire Hülye hogy nem kapcsol vagy én vagyok ennyire Hülye hogy nem dobom ki.......?

Mit tegyek?

Próbáljak vele beszélni vagy hagyjam a francba?


2015. márc. 4. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A srácé a lakás,vagy csak segített találni ezt az albérletet ? Dolgozik ? Mindig ott van,eszik,fürdik,stb,és semmit sem vesz ?
2015. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az ennivalót meg a rezsit közösen fizessétek, ne te tartsd el teljesen.
2015. márc. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

En ezt nem ertem. Tehat o a foberlod, de o nem ott lakik, viszont sokat ott van veled. Meg te latod el.

A noi megerzesek mindig jok, ha beleszerettel es annak ellenere igy erzed, akkor igy is van. Hallgass a szivedre es ne hagyd, h hasznaljanak.

2015. márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan beszélj vele? Hát leültök este, nyugodtan, és őszintén elmondod neki, hogy mi zavar. Magadban ne tartsd, mert attól csak rosszabb lenne.
2015. márc. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez valami vicc?


Nálad hagyja a szennyesét?

2015. márc. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A srácé a ház,két ház van egymás mellett,az egyikben én lakom a gyerekekkel,a másikban ő "lakik"

Ezek a házak teljesen teher mentesek és igazából csak áram költség van,amit fizetni kell,viszont az albérleti díjon kívül ezt külön én fizetem még.

Igen,nálam eszik minden nap,én a gyerekek miatt nem tudok nem főzni.....és igen,itt fürdik és ír hagyja a szennyest is.......:/

2015. márc. 5. 08:12
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eleg egyertelmu. Ez igy neki baromi kenyelmes, ott var egy komplett, "berendezett csalad", annak minden elonyevel. De mellette megvan a szabadsaga is, nem tartozik neked felelosseggel, elheti az eletet. Szerintem a legtobb pasi irigyli.

Probaltal mar beszelni vele errol? Valahogy ugraszd ki a nyulat a bokorbol. Peldaul hozass vele mosoport, vagy kerdezd meg, h ott eszik-e megint nalatok, mert akkor kene hozni a kajahoz alapanyagokat. Szerintem hamar ki fog bukni a dolog.

2015. márc. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
vesd fel neki hogy mivel gyakorlatilag nálad lakik, a rezsit felesben fizessétek, az albérleti díjat pedig felejtse el, mert nem akarsz a párodnak lakbért fizetni, hogy néz az ki? viszont arra is gondolj hogy akkor ki kellene adni másnak, mert a bevételre nyilván szüksége van. ha nem ajánlja fel hogy költözz hozzá, akkor jobb ha mielőbb keresel egy másik albérletet, így nem lesz kellemetlen hogy együtt vagytok és fizetsz neki.
2015. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen,nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Megpróbálok vele beszélni errő

2015. márc. 7. 13:24
 10/12 A kérdező kommentje:

.../bocsi,véletlen küldte el/

Szóval.....,erről komolyan,veszíteni nem veszitek,mivel így semmiképp sem jó...

A szomorú az hogy neki nem jutott eszébe hogy ez nem frankó..:/

2015. márc. 7. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!