Akkornyolc kérdése:

Csak kihasznál?

Figyelt kérdés

Őt hónapja lakást kerestem a gyerekeimmel, mikor az egyik kedves ismerősöm szólt, hogy van egy lakás kiadó egy fiatal fiúnak. Elmentem megnézni és le is fixáltuk hogy beköltözünk. A srác nagyon segítőkész volt velem, mindenben segített nekem. Költözés, ilyenek.. A dolog úgy esett hogy egymásba szerettünk, az az én biztosan beleszerettem. Minden nap találkoztunk és találkozunk a mai napig is.

A furcsaság ott kezdődik hogy szerinte már négy hónapja együtt vagyunk....ám én úgy vélem hogy a srác nem szeret engem csak kényelmi okok miatt állítja ezt.

Mivel mióta "hivatalosan "együtt vagyunk azóta minden nap nálam alszik,itt hagyja a szennyesét és minden nap nálam eszik,ráadásul a bérleti díjat még mindig fizetem neki havi rendszerességgel....

Nos,ő össze akar költözni velem.......de én úgy gondolom,hogy csak kihasznál.

Hogyan beszéljek vele hogy ez így nekem nem valami jó megoldás,mivel azon kívül hogy elvisz munkába és értem jön,nem nagyon látom rajta hogy erőlködne..Állítólag nagyon szeret engem,és most nem tudom hogy ő ennyire Hülye hogy nem kapcsol vagy én vagyok ennyire Hülye hogy nem dobom ki.......?

Mit tegyek?

Próbáljak vele beszélni vagy hagyjam a francba?


2015. márc. 4. 21:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azert nem, mert neki franko...:-/
2015. márc. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Pontosan.

Akárhogy is gondolkozok neki ez így nagyon jó,már több hónapja.

Én hiába szeretem,úgy érzem ,ő nem igazán szeret engem,ha ezt tudja csinálni egy több gyerekes anyukával...lehet hogy dobom inkább...én nem tudok és nem is akarok eltartani senkit a családomon kívül.

2015. márc. 7. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!