Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért használ ki mindenki?

Miért használ ki mindenki?

Figyelt kérdés
Legalábbis, miért érzem így? Mondjuk ez engem nem zavar. Nem vagyok miatta se depressziós se szomorú. Új emberek jönnek és mennek. De mintha mindenki azért keresné a társaságom, hogy neki jó legyen. Sose érzem azt, hogy amit adok, azt vissza is kapom. Mindenkihez kedvesen fordulok, mindenkinek megpróbálok segíteni. Remek beszélgető társ vagyok, picit komolyabb is, mint a többiek általában. Emiatt az emberek nyilván jól érzik magukat mellettem. De mikor rám kerülne a sor, ha csak szükségem lenne mondjuk beszélgetni valakivel akkor már sehol senki. Érdekes. Mit gondoltok?
2015. márc. 6. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyen típus vagy.
2015. márc. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

üdv a klubban :)

Éppen ma mondtam egy ismerősömnek, hogy ma 4 ember helyett dolgoztam, csak éppen ők kapják érte a fizetést... :(

2015. márc. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert engeded.

Lehet, hogy most nem zavar, de később fog.


Én is ilyen voltam, de aztán besokaltam az ilyen emberektől.

2015. márc. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Épp ezen gondolkodtam én is, hogy már nem engedem. Ezért is elképzelhető, hogy az összes eddigi létező ugymond haverjaim távolodnak. Eltelt igen pár év, dolgoztam külföldön, ami elég komolyan megerősített és ahogy hazajöttem elkezdtem érezni, hogy valami nem stimmel. Meg is mondtam a véleményem, az lett a végeredménye, hogy kb már nem is érdeklődnek utánam. Nem beszélünk. És még mintha én lennék a hibás
2015. márc. 6. 18:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez annyira nem meglepő, sajnos. Főleg hosszabb távollét után.


A társaság általában lecserélődik.

2015. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pedig én az együttműködésre, probléma megoldásra hajtok általában. De molyan kapcsolatba, amibe csak én adok bele annak nincs értelme. Hiába kezdek elveszíteni mindenkit az eddigi körömből, nem érzem problémának, sajnálom picit, hogy ennyire nem hajtanak ők a megoldásra, csak elvárják, hogy hozzak rendbe akkor én mindent. Kérjek bocsánatot. Na hát az nem fog megtörténni.
2015. márc. 6. 18:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Az igaz barátok nem hemzsegnek úgy, mint a bogyók az utad menti bokron. Neked kell egyesével összegyűjtened és megtartanod őket, jelentős erőfeszítéssel, időbefektetéssel.

2-3 embernél többre ne számíts a fenti kategóriában.

2015. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
majd egy idő után rájössz hogy ezek nem igazi, őszinte emberi kapcsolatok voltak. leghamarabb akkor amikor találkozol egy olyan emberrel akinek érzed az ŐSZINTE kedvességét, szeretetét (nem csak a művigyort amikor kell valamit)
2015. márc. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ertem, koszi a valaszokat, hasznosak voltak!
2015. márc. 7. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!