Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit választanál? E két férfi...

Kit választanál? E két férfi közül?

Figyelt kérdés
Az egyik nagyon helyes, vonz fizikailag nagyon, kedves, és szereti a gyerekedet, de nem áll jól anyagilag, és nem is egy agyoniskolázott ember, elég egyszerű, nincs sok beszédtémánk. A másikkal egy szellemi síkon mozogtok, jól áll anyagilag, értelmes, bármiről el tudsz vele beszélgetni, de nem vonzó, sőt inkább csúnyácska. Te melyiket választanád? Elvált, 27 éves nő vagyok, 1 kisfiam van.
2015. márc. 7. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A 2-ikat, de nem az anyagiak miatt, hanem mert az elsővel el se tudsz beszélgetni, mint említetted. 28/N
2015. márc. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs több férfi a földön, hogy csak ez a 2 opció van? Egyiket sem választanám. Keresnék mást.
2015. márc. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mivel azt írtad a másikról hogy "csúnyácska", egyiket sem. Mármint a kifejezéssel van bajom, hogy csúnyácska. :D Egyiket se, pláne hogy azon gondolkodol kit válassz. Ha ilyenen gondolkodsz, nem tudod rögtön a választ, akkor egyiket se válaszd...
2015. márc. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket se. Mindkettőre találkoztam már példával. Az első verziót választó nő most ment nyugdíjba. Még nem öreg, fiatalos, és most ketrecben érzi magát: a férje nem akar sehová menni, teljesen lerobbant, a nő egyedül ne menjen, egymással meg nem tudnak mit kezdeni. Ő is kényszerből választotta ezt a férfit, csakhogy már a 40-hez közeledett és nem nagyon volt választása.

A második verziót a saját bőrömön tapasztaltam. Ő is tudta, hogy csúnya, pontosan tudta, hogy igazából nem tetszik nekem, magának se tetszett. Állandó komplexusai voltak, amik csak később jöttek ki nagyon durván. Például az lett a fixa ideája, hogy csak a pénzére hajtok. Pedig nem, csak féltem hogy nem lenne más a számomra.

Végül inkább szakítottunk és jó döntés volt, mert találtam olyan párt, akivel nagyon jó kapcsolatot alakítottunk ki. 27 éves vagy, nem öreg. Ne ásd még el magad. Semmi szükséged nincs megalkuvásra, azzal a férfival legyél együtt, aki minden szempontból megfelel.

2015. márc. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

hú egyiket se!


se egy butával,se egy rondával nem tudnék szexuálisan érintkezni se...pff

2015. márc. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Feltétlenül egy harmadikat. Aki szellemileg nem áll veled egy szinten, mit tud adni? A képzett, értelmes, de szexuálisan nem vonzó (az átlagnál - mondjuk így - "szerényebb külsejű") partner viszont ugyanilyen rossz választás lenne. Ne add fel: keresd meg a minden értelemben megfelelőt.
2015. márc. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiket szeretem. Csak azt.
2015. márc. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Az elsővel nem jössz ki, a másik nem vonz egyáltalán. Miért kellene választani?
2015. márc. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát nálam a gyerek eleve kizáró tényező, szóval azt válaszd, amelyiknek csomagban is kellesz.
2015. márc. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért kell e két pasi között választanod? Ne válaszd egyiket se, van még férfi a világon..
2015. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!