Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fog viselkedni egy...

Hogy fog viselkedni egy fiatal férfi ha nem kívánt gyereke születik?

Figyelt kérdés
20 éves fiatal férfiról van szó. Egy rövid kapcsolatbol terhes lett egy nő tőle. Ő nem akarja a gyereket csak a nő. Közben megismerkedett egy nővel aki nem gyerekcentrikus fajta, nem is tudja hogy egyáltalán kezdjen kapcsolatot vele a születendo gyerek miatt. Ilyen esetben mik a tapasztalataitok foglalkozik a gyerekkel ha nem akarta? Csak az érdekel hogy alakul ilyen esetben a kapcsolatuk.
2015. márc. 6. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Ez egyénfüggő. Előre nem lehet megmondani, hogy ki hogyan reagál majd. Még a helyzet leírása is édeskevés hozzá. Gondolj bele, még egy hozzád közel álló személy is okozhat meglepetést. Egy idegen reakciója egyenesen kiszámíthatatlan.
2015. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Emberfüggő, hogy a gyerekkel foglalkozik-e vagy sem.

Nyilván szomorú, ha nem, de szerintem nem lehet felróni neki ha nem érdekli egy nem kívánt terhességből egy alig ismert személytől egy gyerek, amit kifejezetten a kérése, akarata ellenére tart meg a másik. Akkor igenis vállalja az anya a felelősséget érte, ha egyedül döntött róla.


Ha szerencséje van, kialakulhat jó kapcsolat, de szerintem ez a ritkább eset.


Az viszont 99,9%-ra borítékolható, hogy a gyerek anyjával nem marad együtt.

2015. márc. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Legtöbb esetben nem.
2015. márc. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Én ismerek egy csajt, akinek egy 1 éjszakás kalandból született gyereke. A Pasi nem akarta feleségül venni, és végül mást vett el. Egyetlen egyszer sem látogatta meg a gyereket, de a bíróság által megítélt pénzt utalja mindig, de a gyerekre nem kíváncsi. Azóta már a csaj is férjhez ment és született még egy gyereke, meg a pasinak is szült már a felesége. Inkább a csajt ítélik el a faluban, mert úgy vélik így akart férjet fogni magának, hogy felcsináltatta magát :(
2015. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Pont ebben a helyzetben voltam. en 20, o 23. Rovid idon belul allapotos maradtam. O nem akarta, en igen. Ket evig hatarozatlan volt, en kitartottam mellette, szerettem volna hogy egy csalad legyunk... Aztan mondta, hogy nem kellunk neki. Ugyhogy hagytam. Ra masfel evre ujrahazasodtam, s most banja, hogy elvesztett engem is s a leanyat is. Nem tartjuk a kapcsolatot, de neha ir egy smst... (nem fizet semmit a gyerek utan, nem a penze kellett, nem azert tartottam meg a babat!). Keso banat, nem adnam a ferjem oerte... meg senkiert...
2015. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

En az ilyen noket nem ertem. Miert nem vetettek el a magzatot? Magamat ismerve tuti elmennek abortuszra, mert szamomra az nem allapot, hogy az apa ne legyen kepben vmint, hogy ne szeresse a sajat gyereket.

En az ilyen csajokat onzonek tartom es felelotlennek, hulyenek pedig megkifejezetten akkor , ha ezt fel is roja kesobb a ferfinak.

Amugy nem tudni, lehet igen , lehet nem. Passz. Az ido kideriti.

2015. márc. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

Na és azokról a pasiktól mi a vélemény, akik felelőtlenül szexelnek védekezés nélkül? Mert miért lenne egyértelmű, hogy a védekezés csak a nő felelőssége? Ha nem akar egy férfi gyereket, de eléggé felnőttnek érzi magát a szexuális élethez, akkor húzzon már fel egy nyamvadt gumit!

Itt akit el lehet ítélni az az, aki sem a megfelelő védekezésről nem gondolkodik, sem, a következményekért nem vállal felelősséget.

2015. márc. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Az én rokonom is igy járt.Aztán ment a bíróságra nagy fityek gy.tartás ügybe.Csak az épület előtt meg meglátta a tipegő kislányt az anyjával,és a nagyival....Hát a per elmaradt.Mert ő kézen fogta kis családját és azóta is együtt élnek.
2015. márc. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van egy-két ilyen ismerősöm. Ahol egyértelműen elzárkózott a srác, ott többnyire rossz viszony lett a vége és pereskedés. Csak a bíróságon kommunikált egymással a két fél.

Talán megváltozna a véleménye, ha pozitív megerősítéseket kapna, de mivel egy olyan nő került mellé, aki szintén elutasítja az egészet, ezért valószínűnek tartom, hogy csak egyre erősebbnek fogja érezni, hogy neki erre nincs szüksége.

Sok mindent látott már a világ egyébként. Igen közeli családtagom apja alkoholista volt, sokszor fenyegette és megverte a feleségét, vagyis a rokonom anyját, aki végül egy éjszakai balhé közepén ölbe fogta a 1,5 éves rokonomat és kisétált az ajtón. Az apja soha többé nem kereste őket. Ő kereste meg 25 évesen egy másik rokon unszolására, aki viszont jó viszonyt ápolt az egész családdal. Teljesen megváltozott, új életet kezdett a pasas és nyitott volt a lányára. Az unokái már úgy nőttek fel, hogy mit sem tudtak arról, hogy az anyjuk gyerekkorának nem volt része a nagyapjuk. Mintanagyapa volt.

2015. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Te vagy a kettes számú nő??

2015. márc. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!