Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem viselkedése kiakaszt,...

A férjem viselkedése kiakaszt, megsértődik, és hiába kérek bocsánatot levegőnek néz, ha én nem próbálnék békülni szerintem hetekig nem is szólna hozzám?

Figyelt kérdés
Nagyon megalázónak érzem,amikor így viselkedik,semmibe vesz,és direkt bánt ,mintha megbüntetne.Miért csinálja ezt,miért nem tud megbocsájtani?

2013. febr. 23. 07:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés, hogy MIÉRT sértödik meg, mert ha komolyan megsértetted, akkor érthetö, ha minden apróságon szinte naponta, akkor jobb, ha otthagyod.
2013. febr. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem egy nagy dolog miatt sértődött meg,és nem sokszor csinálja ezt,de már bocsánatot kértem vagy 100szor és már 9 napja alig beszél velem.
2013. febr. 23. 07:27
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Tudod mikor hunyászkodnék meg ennyire? Ha egyszer nem fogadja el a bocsánatkérést, akkor pukkadjon meg!
2013. febr. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is volt egy ilyen férjem, ott kell hagyni, mert lelkizsarnok, nem fog megváltozni, csak szenvedsz tőle.
2013. febr. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem sem tekint magával egyenrangúnak, ebben "éli ki magát", hogy ezzel érezteti veled a saját felsőbbrendűségét, és úgy csinál, mint ha neked kötelességed lenne naponta százszor bocsánatot kérni.


Tudod mikor? Egyszer sem kérnék tőle semmiért sem bocsánatot, ha ő ilyen nyakas tud lenni, azzal már ő is megbántott téged ezerszer, majd várd meg, ő mikor kér ezek miatt bocsánatot tőled?


Lehet, hogy igazuk van azoknak, akik azt mondják, hogy hosszútávon nem maradnának vele.

Én azért még próbaképpen megcsinálnám: ha megbántottam, akár bocsánatot kérek tőle, akár nem, úgy csinálnék, mintha minden rendben lenne. Vidáman fütyörésznék, dúdolnék, ha szól hozzám, válaszolnék, egyébként pedig úgy csinálnék, mintha ott sem lenne = én nézném őt levegőnek. Vajon meddig bírná szó nélkül???? :))))

2013. febr. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Felsőbbrendű! :) Menjen Kelet-Európába, ott felsőbbrendű!
2013. febr. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
A férjed egy hisztis gyerek. Én ott hagynám a francba és keresnék egy felnőtt embert.:)
2013. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

Ez kicsit ilyen lelkiterror-light kiadásban.

Itt is vannak viták, hogy 1-2 napig nem teljes a kommunikációnk, de egyikünk sem nézi levegőnek a másikat, azért vagyunk felnőttek, mert felelősséget vállalunk a tetteinkért, és ha hibáztunk, akkor beismerjük, és továbblépünk.


A férjed meg egy hisztis óvodás.

2013. febr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt ilyen pasim... Ha o volt a hibas akkor is ezt tette, total megolte a kapcsolatot ezzel, ott is hagytam a francba...
2019. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!