Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megfognak gyulolni a gyerekek?

Megfognak gyulolni a gyerekek?

Figyelt kérdés

Kulfoldon dolgozom mar masfel eve, mint harom gyerek (4,7,11 evesek) dadaja.

Fel eve a nagy fiu ra beszelte a szuleit egz kiskutyara, akit mostanra nagyon megbantak a szulok. A gyerekek nem torodnek vele, neha jatszanak egy kicsit, de nem viszik setalni, vagy ha igen, azok altalaban 4-5 perces setak, es a legnagyobb bajuk, hogy a kutya ossze kakalja a kertet...


En fel ev mulva haza megyek, s megbeszeltem a szulokkel, hogy ha ram iratjak a kutyat, akkor szivesen befogadjuk.

De a szuloknek mar nagyon elege van belole, es ezert minel hamarabb szeretnenek megszabadulni tole, igy mar ebben a honapban utra fog kelni a kutyus Magyarorszagra.


A gyerekek a maguk modjan ragaszkodnak hozza, es napi szinten megy a siras, hogy a kutya mar pedig kell nekik. Mondtam nekik, hogy sokkal jobb helzre fog kerulni, mutattam kepeket az en kutyamrol, hogy agyban alszik, sokat setal, kirandul a csaladdal, stb. De ok csak annyit szurtek le, hogy elveszem a kutyajukat... Nem szeretnem, hogy a maradek fel evben haragban legyunk...


Szerintetek hamar tul teszik magukat azon, hogy elvettem a jatszopajtasukat? Nem szeretnem ha mostantol fel evig en lennek a szemukben a gonosz, mert eddig csodallatos kapcsolatunk volt.


2015. márc. 9. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Biztosan lesz sírás, hiszti, szomorúság, ha elviszik a kutyust. De szerintem hamar túl lesznek rajta, mivel írod, hogy nem igazán foglalkoznak vele. Tehát nem olyan nekik, mint egy családtag.

Majd úgy kell alakítani, hogy azokban a napokban, amikor elviszik a kutyust, találjatok ki valami érdekes, izgalmas programot a gyerekeknek, hogy lekösse a figyelmüket és jó élményeket szerezzenek.

2015. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!