Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk? A párom...

Mit csináljunk? A párom gyermekei nagyon nem jönnek ki a az én gyermekeimmel.

Figyelt kérdés

Az én gyermekeim: 6 és 8 éves fiúk, 9 éves lány, a párom gyermekei: 12 éves lány, 10 és 12 éves fiúk. Folyamatosan vitatkoznak, veszekedést kezdeményeznek, ha mást nem, szóban bántják a gyermekeimet. Ennek az eredménye, hogy folyamatosan sírás, veszekedés, hiszti van, ha ők is itt vannak. Tény, hogy borzalmasan el vannak kényeztetve, de ez nem mehet így tovább.

Jó lenne őket megnevelni, de nem tudom, hogyan, ráadásul én sem tartozom a kedvenceik közé. SOS módszer kellene, mert lassan mindannyian beledilizünk. Az sem megoldás, hogy a nálunk töltött heteket folyamatos büntetésben töltsék.

Anyagi okokból elég gyors volt az összeköltözésünk, főleg nekik, mert amíg össze nem költöztünk, azt sem tudták, hogy létezem.

Félek, hogy a párom és a gyerekei kapcsolata is megsínyli ezt, mert a párom már azon gondolkozik, hogy inkább nem hozza el őket minden második hétre, csak havonta 1-re.


2015. márc. 9. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

én simán leteremteném a nagyobbakat, hogy ne bántsák a kicsiket.

mint egy anyaoroszlán.

2015. márc. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az apjuknak kellene hatni rájuk, hogy mutassanak példát, hisz ők a nagyobbak. És azt is el kell mondani, hogy azért, mert apa velük él együtt, őket még nagyon-nagyon szereti. Féltékenyek és ez agresszióban, terrorizálásban nyilvánul meg.

Az oké, h gyors volt az össze költözés, de előtte miért nem tudtak rólatok?

2015. márc. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De szoktatok velük foglalkozni, van közös társasozás, séta stb...? Mert ha csak összeeresztitek őket, akkor abból tényleg ez lesz. Ti is üljetek le velük játszani, párod meg vigye el a gyerekeit legalább 1-2 órára ahol csak rájuk figyel, biztosan nem tetszik nekik, hogy 2 hétig a te gyerekeiddel foglalkozik, nekik meg még azt a 2 napot is meg kell osztani velük.
2015. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azért nem tudtak rólam/rólunk, mert azokon a heteken, amikor a gyerekek nála voltak, örült, ha velük tudott néhány órát tölteni, mi nem is nagyon találkoztunk, maximum, ha ebédszünetben összefutottunk.

Azt tudták, hogy van valakije, de személyesen nem ismertek.


Még vagy fél évet akartunk várni az összeköltözéssel, de a főbérlője felbontotta a szerződést (eladta a lakást) és sehol máshol nem talált volna annyiért albérletet, nálunk meg elférünk, már csak az idegbetegséget kellene kiiktatni.

2015. márc. 9. 19:43
 5/5 A kérdező kommentje:

Minden második héten vannak nálunk.


Sajnos a gyerekek semmilyen szinten nincsenek meg egymással. Az én gyerkőceim egyáltalán nem verekedősek, de a párom fiai egymást is püfölik, hát még az én gyermekeimet.


Azokon a heteken amikor nálunk vannak, szinte csak a túlélésre tudunk koncentrálni.

2015. márc. 9. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!