Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnéd, ha gondoskodó,...

Szeretnéd, ha gondoskodó, szerető szüleid lennének, vagy már nem hiányzik?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Mar sikerult feldolgozni. Majd megprobalok en jo szulo lenni.
2010. febr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Már elmúltam 32, de egyre jobban felérem ésszel, mit jelentene. Anyukám 13 éves koromban meghalt, apám pedig beteg lett nemsokra rá. Mára már meg sem ismer. Nagyon hiányzik, hogy legalább az egyikük velem lett volna, lenne most is.
2010. febr. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem még hála égnek él mindkettö,de sosem fogok rájuk ugy nézni,mint szeretö,gondoskodó szülökre.sajnos ez nem az én hibám.majd én jobb leszek,hogy az én gyerekem igy tudjon majd vissza gondolni rám.

(Zsoka)

2010. febr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyon ugy, mint az utolsó irta.Soha nem volt jó kapcsolatom anyummal, apummal jó volt, de mostanra már odaáig fajult, hogy anyum hatással volt apumra.Életem legszebb napja lesz, ha elköltözök.Tudom, hogy ez nagyon rossz, hogy leirom, de amig itt vagyok, nem lesz nyugodt életem.Sokat sirok, minden nap..Nem jó igy.
2010. febr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

..Néha jó lenne a tudat, hogy a szüleimhez bármilyen problémával fordulhatok, és tudom, hogy tudni fogják a választ, de sajnos se nem okosak, se nem gondoskodóak.Szerencsére van egy idősebb tanárom, aki nálam félig szülőként funkcionál, félig pedig legjobb barátként..ha ő nem lenne, nem tudom, hol tartanék.

Engem már nem érdekel, hogy a szüleim milyenek, csak azt akarom, hogy a gyerekeimnek jó életük legyen és jó anya lehessek egyszer, akit nem kell szégyellni és mindig tud segíteni.

18/l.

2010. febr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én elfogdnék egy új apát mert a mostani egy ****
2010. febr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!