Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaltok estenkent a...

Mit csinaltok estenkent a jegyesetekkel/hazastarsatokkal?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az en menyasszonyommal nem lehet tv-zni, mert nem erdekli se film, se sorozat. Magatol sose kapcsolja be, nem erdekli. Inkabb olvas. De ez neha eleg unalmas. O felaja lott a kartyazast vagy a tarsast, de azt se lehet minden este. Van valami otletetek, mit lehetne meg csinalni esti programnak?
2015. márc. 13. 14:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
6%
Hülye kérdés. B*szunk. Hajnalig.
2015. márc. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
14:14! De neketek ez igy nem rossz? Naluk ugyanez van. En tv-zek, o olvas, de igy nem lehet osszebujni. Ez igy nem kozos program. :S
2015. márc. 13. 14:17
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
De nem értem, a szex a legjobb dolog a világon! Azt nem lehet megunni!
2015. márc. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
#13 nyilván nincs komoly párkapcsolatod, ha éjjel nappal csak dugnál. Ha lenne akkor lenyugodnál egy kicsit :)
2015. márc. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Bár nem konkrétan tévével, de nálunk is ilyesmi, barátom szeret youtube-on videókat nézni, engem nem érdekel, én is olvasok addig.

Ami közös program, együtt ütünk össze valami vacsit, játszunk (akár társas/kártya, akár videojáték), vagy csak beszélgetünk, közös fürdés, nyáron 9-10 körül még simán sétálunk egyet, vagy pingpongozunk kint.

Eddig konkrétan tévét kettőször néztünk :D Egyszer egy szállodában, mikor vacsorához még korán volt, és mást nem tudtunk csinálni addig, egyszer meg mikor foci vb volt, egy meccset megnéztünk. Nem tartom fontos közös programnak :D

2015. márc. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a tv nézés nem közös program. Legalábbis az összebújás a kanapén elég kényelmetlen, ha meg filmet nézek, az nálam filmnézés, és azért teszem, mert érdekel, nem azért, mert pofázni akarok közbe.
2015. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

- sétálunk

- wowozunk (egyszerre játszunk, néha együtt, néha külön)

- összebújunk az ágyon és beszélgetünk, tervezgetjük a jövőt, vagy csak szimplán "romantizálunk", közben néha megiszunk 1-1 pohár bort, meggyújtunk egy füstölőt

- van, hogy én könyvet olvasok, a férjem meg a telefonján olvasgat cikkeket, de odaül mellém az ágyon, és egymásnak dőlve olvasunk, az is hangulatos

- közösen készítjük el mindig a vacsorát, és mindig együtt is eszünk, mondjuk mi mindig sorozatot/filmet nézünk közben, de ha nálatok ez nem opció, akkor hangulatosan megterített asztalnál mégiscsak romantikus kis rituálé ez esténként szerintem

- esténként nem nagyon szoktunk ezen kívül mást csinálni hétköznap, max. moziba menni, az is beleférhet néha hétköznap is

2015. márc. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
17-es vagyok, az lemaradt, hogy többnyire együtt zuhanyozunk, és közben mindig jókat beszélgetünk/mókázunk közben (nem, nem csak szexre gondolok)
2015. márc. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Este elmegyünk vacsizni, vagy közösen fözünk esetleg sütünk, kutyát sétáltatunk, kutyával játszunk, elmegyünk együtt edzeni, néha beülünk kévézóba, beszélgetünk, szexelünk, fürdünk, masszírozunk, sorozatot nézünk, télen koriztunk is, vana mikor a termálfürdő nyitva van 10-ig, akkor ott vagyunk, barátokkal találkozunk, vetkőző pókerezünk, mozizunk. Hétvégén meccsekre járunk, vagy plázázunk, színházba megyünk, meglátogatjuk a rokonainkat, honfoglalózni is szoktunk, közösen netezünk, kirándulunk, bálozunk, bulizunk...stb
2015. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
50%
1-2 gyerek és meg van oldva a probléma :)
2015. márc. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!