Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan készítsük fel a párom...

Hogyan készítsük fel a párom gyermekeit erre az egészre?

Figyelt kérdés

Nekem is van az előző házasságomból 3 gyermekem, neki pedig 2, egy 6 éves kislány és egy 8 éves kisfiú.

Még házasok a feleségével, pedig már rég megromlott a kapcsolatuk. A válás már folyamatban, de még időpontot nem kaptak.

Mi fél éve ismerkedtünk meg és mindent átbeszélve úgy döntöttünk, szeretnénk közösen folytatni az életünket. Ez viszont eléggé meg fogja zavarni a gyerekek életét. A ház amiben laknak, a feleség szüleié, tehát a legjobb megoldásnak az tűnik, hogy a páromék költöznek hozzánk. Később majd meglátjuk, hogy maradunk a házban, vagy ezt kiadva, egy közös albérletbe megyünk.

Nem tudjuk hogyan vágjunk bele, ráadásul a felesége már most elkezdte mondogatni a gyerekeknek, hogy miattam fognak szétköltözni. Igen, tudom, hogy ebben igaza van, de azért nem a gyerekeken kellene csattannia az egésznek.


2015. márc. 14. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Mi van? Nem egészen értem. Tehát ti már borítékoltátok is, hogy a bíróság biztosan apunak ítéli a gyerekeket?

Amúgy ha akkor amikor szétdobtad a lábad apunak, nem aggódtál a gyerekek lelkivilágáért, akkor most se kéne pattogni. Majd apu és anyu lerendezik egymásközt.

2015. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
TE SEHOGY!
2015. márc. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg idopontjuk sincs a targyalasra,akkor nem lehet olyan regen folyamatban az a valas.Ha ti mar fel eve egyutt vagytok, akkor bizony igaza van anyukanak, hogy miattad valnak.Ettol persze nem kellene a gyerekeket meg ezzel is terhelni.
2015. márc. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a válóper végéig semmit nem mondanék a gyerekeknek. Fél év ismeretség amúgy sem éppen biztos alap semmire.

Miből gondolod, hogy a gyerekek anyja nem a nála való elhelyezést kéri? Nagyobb az esély rá, mint, hogy az apuka fogja megkapni. Szerintem egyenlőre hagyjátok ki a gyerekeket a kapcsolatotokból, van enélkül is elég bajuk most. Amúgy miből gondolod, hogy nektek működne az együttélés 5 gyerekkel?

2015. márc. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, biztos, hogy az apánál lesznek, anyuka még élni szeretne. Mindenben közös megegyezés van.

Engem és a gyermekeimet is ismerik már a gyerekek, elég jó a kapcsolatunk is, már amennyire lehet jó egy 2 hónapos ismerettség, de azért mégis nagy lesz a változás nekik. Mi több időt akartunk nekik hagyni, ki akartuk várni az iskola év végét, de anyuka másként döntött, március végéig ki kell költözniük.

2015. márc. 14. 16:16
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Jaj, hát az kényelmes lett volna, iskolaév végéig kúrogatni a pasival, aztán hazaküldeni a nejéhez, hadd mossa ő a legényfoltos alsógatyáját. Tréfás kis sztori lenne ez, ha nem csak a szokásos, szombat délutáni unalom szülte volna.
2015. márc. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!


Nem értem, miért olyan hihetetlen, hogy szerettük volna elkerülni az év közbeni iskola váltást.

2015. márc. 14. 16:56
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

??? Ezt most jól értem? Anyuka a saját gyerekeinek határidőt szabott, hogy el kell tőle költözniük? A szülei mit szólnak ehhez, mert azt írtad az ő házukban laknak?

Hát, így nekem ez nagyon meredek. A bálást sem képes megvárni, sem az iskolaév végét? Nem semmi egy nő lehet, szegény gyerekek :(

2015. márc. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!