Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nagyon rosszul...

Tudom, hogy nagyon rosszul reagáltam le a dolgot, de hogy lehetne helyrehozni?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok eljegyezve, vagyis csak megkérték a kezem, gyűrűm csak nekem van. Párom szeretett volna meglepni szülinapomra, hogy vegyük meg a karikagyűrűket, de sajnos a tervezett nap katasztrofálisra sikeredett. Anyukámat elvitték a mentők, mert rosszul lett, kiderült, hogy bent kell maradnia a kórházba.Én tiszta ideg voltam, rohangálás, várakozás stb. És akkor a párom nap végén bejelenti, hogy menjünk megvenni a gyűrűket. Én szinte kiabálva közöltem vele, hogy hagyjon már ezzel most békén, meg miért pont most kell, az elmúlt négy évbe nem volt sürgős stb. Tudom, hogy megbántottam, de tényleg pocsék volt az időzítés. Én amúgy reggel még nem tudtam, hogy ezt tervezi, mert ugye meglepetés akart lenni, csak ugye közbe jött anyum dolga, és aznap voltunk a városba (mert vidékiek vagyunk), ezért hozta fel. Meg amúgy is kicsit haragszok rá, mert már számtalan alkalma lett volna erre a gyűrűvételre, kicsit úgy vagyok vele, hogy most már nem is akarom, de közben meg mégis jó lenne. Szóval jó kis dilemmában vagyok. Mit tanácsoltok?Köszi a válaszokat!

2015. márc. 1. 07:43
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
A kérdésedben annyiszor mondasz ellent önmagadnak, hogy nagyon kamu szaga van.
2015. márc. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az "értelmes" választ! Nem kamu!
2015. márc. 1. 08:10
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

" kicsit úgy vagyok vele, hogy most már nem is akarom, de közben meg mégis jó lenne. "


-na erre nem lehet mit válaszolni....

2015. márc. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

Dontsd el, hogy vegulis mi a problemad. Azt probald, vagy ha tobb, es ugy tunik tobb, akkor sorban kell rendbe hozni.

Eloszor is egy bocsanatkeressel tartozol a fiunak.

Dontsd el, akarsz e meg hozzamenni. Mennyi idon belul. 4 ev utan mar lehet ultimatumot is adni.

Tanuld meg, hogy mindenkinek van valami baja, azert mert anyukad korhazba volt, nem kell tiszta idegnek lenned, uvoltozni massal. Nem korrekt viselkedes. Amugy anyud sem erzi jol magat, ha ott ugralsz, viselkedni meg nem tudsz.

A partnerod pont jo szituban le tudja vonni, hogy tulajdonkeppen kit is jegyzett el.

2015. márc. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Hát, jobban is jártok ha nem házasodtok össze, gondolom igen fiatal vagy, a papás-mamást élesbe másként játsszák.

Persze hogy megsértődött, én a helyében otthagytalak volna.

2015. márc. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 acelsziv ***** válasza:
22%

a barátod legalább egy jó eseményt akart a napodba, hogy ne legyen teljesen vacak.

Ezek után én kétszer meggondolnám akarok -e ilyen asszonyt.

2015. márc. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6%
Ha te már ennyinél "dilemmába" kerülsz, akkor értelmetlen az egész kapcsolat.
2015. márc. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Tényleg pocsék volt az időzítés, és röhej, hogy a 4 év alatt pont arra a napra tudta csak időzíteni, mikor anyukád miatt aggódtál. Dehogy a napod akarta feldobni. Még csak eszébe se jutott, hogy felmérje a helyzetet, hogy aznap neked jó vagy rossz. Viszont mondok egy rossz hírt: a pasik többnyire ilyenek! Emelkedj felül rajta.
2015. márc. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Ott kezdődik, hogy az én páromnak - mint minden értelmes embernek - egy ilyen nap után eszébe nem jutott volna ekkora bromság, hanem inkább hazamegyünk, főz egy teát, és megnyugtat. Mert talán arra nagyobb szükséged van, mint a gyűrűre.


De! Ha mégis megkérdezi, akkor nem nekiesek, hanem megmondom neki, hogy bocsi, de nekem most ehhez semmi kedvem, és inkább hazamennék. Nem kvázi elküldöm a halál fszára.

2015. márc. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!