Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjek, párok férfi tagjai,...

Férjek, párok férfi tagjai, ha a feleségetek/kedvesetek mondjuk 2 nap egymás után későn ér haza munkából, és emiatt nektek kell összedobni egy kis kaját. /? többi lent/

Figyelt kérdés

..akkor ezt már zokon veszitek és lenézitek a párotokat, hogy "mostanában" (=azaz 2 napja) nem főz?


Az én párom szemrehányta, holott egész hónapban én csinálom ezt, és néha nem szakadna bele, mert közös a háztartás, ha úgy vesszük és nem normális, hogy ennyire elvárja vagy nem is tudom.

Elvárás és minden nélkül én megcsinálom, mert számomra ez ösztön, hogy mosok, takarítok, főzök, de ennyire azt hiszi, hogy csak az én dolgom?


2015. márc. 18. 12:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
51%

Hát, ha eddig így éltetek, akkor igen, ez neki a természetes.


Elbsztad, előbb kellett volna gondolkodni, most már hiába picsogsz.


Amúgy minek este is főtt kaja? Vagy napközben nem esztek normális ételt?!

2015. márc. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Evidens, hogy mindig az főz/szerez kaját/nekifog az előkészítésnek, aki hamarabb hazaér, aztán max.együtt folytatjuk. Nálunk ez kezdettől így van, mindketten elég változó időpontokban érünk haza, remekül működik. Egyikünk se háztartási gép.
2015. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Estére azért kell főttka hogy másnap délben legyen mit enni munkában!

Nem basztam el, kb. 3 hónapja vagyunk együtt, néha besegít de úgy veszi hogy ez az én dolgom és ő besegít. Mondtam már neki hogy ilyn nincs, megosztjuk mert rá is tartozik, nem csak besegítés szinten.

2015. márc. 19. 06:01
 14/27 A kérdező kommentje:
főttkaja *
2015. márc. 19. 06:02
 15/27 anonim ***** válasza:
45%

Jó helyre írtál. :-) Itt mindenki utálja a férfiakat. És csak szolgának, pénzeszsáknak tartják őket. Esetleg 1-2-szer kell a DNS-ük is, de csak azért, hogy legyen aki fizeti a gyerektartást.

Te egy jó, kedves feleség vagy, de ha sokat jársz ide, neked is bebeszélik, hogy milyen rossz neked, és a válás a legjobb megoldás. Szerintem ez az amire nincs szükséged.

Első, és a fontosabb tanácsom az, hogy ne lépj be ide soha többé.

A kérdésedről meg az a véleményem, hogy ti szeretitek egymást, és őszinték vagytok egymáshoz. De akkor nincs is kérdés. Csak van egy téma, amit együtt, őszintén meg tudtok beszélni egymással. Ne hagyd, hogy befolyásoljanak, hallgass a szívedre. :-)

2015. márc. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Utolsó, kedves vagy :)

Egyébként még nem vagyok feleség, csak 22 éves vagyok, de már az összeköltözésen túl vagyunk a kérdésből kiderült ugye. És igyekszem úgy csinálni mindent, hogy idővel jó feleség váljon belőlem :)

2015. márc. 19. 12:54
 17/27 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a nők vagy csúnyák vagy szépek és buták,

de ha szépek és okosak is egyben, nem állnak szóba vele,

ki érti ezt? Ki érti ezt?

2015. márc. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
utolsó, nem értelek :D
2015. márc. 19. 13:16
 19/27 A kérdező kommentje:
azt tudom, hogy ez egy dalszöveg de nem értem hogyan kapcsolódik ide :)
2015. márc. 19. 13:16
 20/27 anonim ***** válasza:

A dalszöveg inkább azoknak szól, akik leríják, hogy a nők utálják a férfiakat és nem "jó feleségek". Hiszen, ha tudnák, hogy hol a helyük, akkor jó feleségek lennének, ami azt jelenti, hogy egy kapcsolatban kiszolgálnák a pasit, mert az a világ rendje. Akkor is, ha mindketten dolgoznak.


Ezek a csúnya, pasigyűlölő nők... Ejnye! Igen, itt biztosan az a baj, hogy a nők csiládnak valami rosszul. :D

2015. márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!