Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valóban lehetetlennek tartjáto...

Valóban lehetetlennek tartjátok, hogy két ember - egy nő, és egy férfi - keresse egymás társaságát, ha nem vonzódnak egymáshoz?

Figyelt kérdés
Beszélgessenek, sétáljanak egyet a városban, megigyanak egy kávét stb. anélkül, hogy le akarnának feküdni egymással? Miért kizárt, hogy jól érezzék magukat egymással anélkül, hogy viszonyt akarnának kezdeni?

2015. febr. 6. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen.Mert az egyik mindig többet akar.
2015. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

abszolult nem kizárt! Sőt!

élő példa a miénk:

egy nagyon nagyon jó barátom (lány) kint van angliában. Gyakorlatilag minden nap csevegünk, és heti 1x telon is beszélünk.

Mielőtt kiment volna majdnem minden nap talalkoztunk par percre, vagy epp hosszabb idore..ki hogy ért rá.


Igaz én az elején fel akartam szedni, aztan valahogy atvaltott az egész hihetetlen jó barátságba...hiányzik...

különösen most, hogy odakinn van.


szóval anbszolult lehetséges!

2015. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen srác... Nem tetszik, de mégis valahogy annyira jól érzem magam vele, hogy egész nap ellennénk.
2015. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert az egyik mindig többet akar.
2015. febr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem
2015. febr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felnőttek közt megeshet.
2015. febr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Felnőttekre gondoltam.
2015. febr. 7. 08:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs. Csak olyanok, akik még nem tudják, hogy férfi - nő között nincs barátság.

Sőt, nő - nő között sincs, max rivalizálás.

2015. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!