Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyasszonyom amióta okostelef...

Menyasszonyom amióta okostelefonja van, egyfolytában facebookozik és azt nézi, ki hova utazik, ilyenkor látom rajta, hogy szomorú lesz, mert mi egyenlőre ilyet nem engedhetünk meg magunknak. Hogyan mondjam meg neki, hogy a mi életünkel foglalkozzon?

Figyelt kérdés
Sajnos mi egyenlőre nem engedhetünk meg ilyen dolgokat magunknak.Látom rajta hogy,zavarják ezek a dolgok,miközben,ilyen olyan ismerősök hol ide hol oda utaznak.Ilyenkor latom rajta a szomorusagot.Nem éhezünk vagy ilyesmi,nincsenek anyagi gondjaink,de ilyen extra kiadásokat nem engethetünk meg egyenlőre.Ilyenkor büntudatom van és magamat hibáztatom,hogy én nem keresek annyira jól és azért nem engedhetjük meg magunknak.
2015. márc. 18. 12:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
49%

#20 Szóval nem mehetek moziba, mert a torrentről úgyis ingyen letölthetem?

Ha van saját lakásom, saját autóm, tartalékom, miért ne költhetném arra a pénzem, amire akarom? Akár egy nagy esküvőre.

Turkálj a saját pénztárcádban.

2015. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, 21-es, de te h*lye vagy. Olvass vissza kicsit, mire írtam választ. Nem én vagyok az, aki szerint csak az maradandó, amit a polcra lehet tenni, és élményekre vágyni haszontalan dolog.
2015. márc. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
24%
mért nem éli a saját életét, szánalémas irigykedő idiota
2015. márc. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
33%
Még utoljára répázd meg rendesen, aztán hagyd ott a francba.
2015. márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!