Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jövendőbelim édesanyja egyálta...

Jövendőbelim édesanyja egyáltalán nem lát, szombaton találkozunk. Hogyan viszonyuljak hozzá?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ugyanolyan ember mint bárki és nem akarok hozzá másképp állni csak nem tudom hogyan mutatkozzak be neki? Mit beszélgessek vele stb?

Nem volt hasonlóban sem részem és ezáltal kicsit feszült vagyok és félek is.


2015. márc. 19. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Most azt irod nem akarsz hozza maskepp allni. Akkor ne is gondolkozz, hogy kellene cselekedned, csinalj ugy, mintha nem lenne vak, ne stresszeld tul! :)
2015. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem te mutatkozol be neki, hanem a barátod mutat be.


Mit beszélgess? Ami adódik, ami felmerül témaként. Nem neked kell vezetni a beszélgetést.

2015. márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vak a vőlegényed anyukája? És ez miért okoz gondot neked?

Az én anyám is vak, de ennek ellenére éles az esze, humoros, vidám nő. Bármiről lehet beszélgetni ha van téma amit mindkettőtöket érdekel. A bátyám barátnője pl: könyvekről, filmekről beszélgetnek.

Nem kell parázni. Viselkedj úgy mint egy látó emberrel viselkednél. Lehet megkéri majd, hogy enged meg neki, hogy megnézzen téged, Ilyenkor a finom kezeivel végigsimogatja az arcodat vagy a kezedet. A formát észleli, és így el tud képzelni milyen lehetsz. Beszélgetni meg bármiről lehet. Az én férjem például sokszor akaratlanul is úgy beszélget anyámmal mintha látó ember lenne. Imádják együtt nézni a helyszínelőket és a Colombot.

- Gyere Magda! Elkezdődött a film, Most fogja kinyírni a csajt.. Látod???

Anyám meg : -Nem is merek odanézni :) :)

2015. márc. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tényleg ne stresszeld túl a dolgot, mert minél inkább azt teszed, annál jobban zavarban leszel, és annál könnyebben hozod magad hülye helyzetbe. Szóval nyuuugiiiiii :D

Beszélgetni meg bármiről lehet, mint ahogy bárki mással. Esetleg kérd meg a párodat, hogy segítsen egy kicsit a beszélgetésben, próbálja picit irányítani a társalgást, mert így elsőre izgulsz egy kicsit. Ami meg tök természetes, akkor is az lenne, ha a párod anyukája látna, hiszen sokan vannak zavarban az ilyen első találkozásnál, én is így éreztem, meg sokan mások is, itt is sokan írják ugyanezt.

2015. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!