Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Keresztapám bemutatta a...

Keresztapám bemutatta a barátnőjét. Jogosan döbbentem le? Normális, ha nem nagyon vagyok oda a csajért?

Figyelt kérdés

Tegnap elhívott magukhoz keresztapám (45 éves), hogy jó lenne, ha összeismerkednék a barátnőjével. A csaj alig idősebb nálam (21 éves). Ráadásul a barátnője terhes. Oké, hogy nem az én dolgom, de családtagról van szó. Fordított esetben szerintem elsők közt pofozna fel, de ez lényegtelen.


Nem is volt szimpatikus a csaj, hiába 'bájologtak'. Ellenszenvesnek tűnt nekem.


Bevallom, aggódok egy kicsit keresztapámért, hogy a csaj kiforgatja és / vagy nagyon lehúzza, kihasználja.


Jogos?


19l



2015. márc. 22. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Keresztapád 45 éves, pontosan tudja, mire kell neki a csaj. Nem él tündérmesében, hogy a két szép szeméért esett pont tőle teherbe.. Inkább a megh*lyített 21 évesért kellene aggódnod.
2015. márc. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Felnőtt ember, majd eldönti, neki mi a jó. Ha ő ebben az egészben nem érez rizikót és így jó neki, akkor nem fogod tudni észhez téríteni, tehát teljesen mindegy, te hogyan látod ezt az egészet. Nekem sem tetszene a helyedben, de nem tennék semmit.
2015. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

45 éves férfi a kapuzárási pánik küszöbén nem biztos, hogy józanul gondolkodik...

Egyébként nem a te dolgod, úgysem tudsz mit tenni, nem hiszem, hogy hallgatna rád. Különben is, jön a gyerek, ez már bevégzett ügy. Amire nem lehetsz ráhatással, engedd el, kár miatta idegeskedned, szerintem a felnőtt, korban hozzá közelebb álló családtagoktól úgyis meg fogja kapni a véleményeket, jótanácsokat.

2015. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Valahol megtudom érteni,de ha apukád lenne,érthetőbb lenne.Inkább a bepalizott nőt féltsd szerintem is.
2015. márc. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mi a fene ***** válasza:
78%
Én is lehidaltam volna, de nem tusz mit tenni, és nem tartozik rád.Egyébként nincs még k.apádnak gyereke ?
2015. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

23 voltam, amikor megismerkedtem a párommal, aki akkor volt 40.

12 éve együtt vagyunk, 2 gyerekünk van. Ő 3 műszakban dolgozik, nem kifejezetten pénzes, nem mondhatja tehát senki, hogy a pénzéért választottam. Nem vagyok se ronda, se buta, tehát választhattam volna a korosztályomból is.

Miért pont őt választottam akkor...? Mert mellette biztonságban éreztem magam. Mert már elegem volt az elköteleződni képtelen, felszínes pasikból. Mert vele beszélgetni is tudtam. Mert szeretett.


Volt, aki ránk is furcsán nézett. Volt, aki nem értette. De a saját életünkért mi felelünk, felnőttek vagyunk, senki nem dönthet helyettünk. Én pl nem értem azokat, akik hagyják magukat testileg-lelkileg megalázni egy viszonylagos anyagi jólétért cserébe. Vagy azokat sem, akik a külvilág felé gyönyörű, boldog családot prezentálnak, miközben otthon majdhogynem ellenségek, és nincs mondanivalójuk egymás számára...

De nem ítélkezem, mert mindenki a maga életéért felelős. Véleményünk lehet, de ítélkezni, beleszólni nincs jogunk.

2015. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem a 45 éves körösztapád jobban tudja, mit akar az élettől, mint te.

Ez valami magyar betegség, hogy az emberek kényszeresen bele akarnak pofázni egy másik felnőtt ember életébe?!

2015. márc. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Oke, hogy nem azen dolgom - pontosan, nem kell belepfazni, az o bajuk. Ha neked nem tetszik, nem talalkoztok es kesz.
2015. márc. 23. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne többet tudni a felekről, körülményekről. Vele sem az történthetett hogy az élet szuperebbnél szuperebb korabeli nőket vetett elé de ő csakazért is játszotta az elérhetetlent. Ha nincs tündérmese akkor jön az elérhető. Meglévő vagyonából nem forgatja ki mert még nincs vagyonközösség. Sok ember úgy van vele "itt a gyk-n is" hogy aki szexel az a király aki nem az pedig lúzer. És amikor a lúzer mégis becsajozik akkor valami errort jelez sokak programja hogy "hé ez meg hogy, miért?!" és megállapítják szakértően hogy inkább egyedül kellett volna maradnia. Mivel nem a csajt félted, gondolom hogy nem egy nők kedvence paliról van szó aki most a szokottnál sokkal fiatalabbat cserkészett be hanem csak álféltés megy amiért kitört a magányból a lenézett ipse
dec. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!