Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem a feleségem ő a...

Szeretem a feleségem ő a mindenem, de muszáj beszélnem róla, hogy sokszor megkívánom az egyik barátnőjét. Hogy küzdhetem ezt le?

Figyelt kérdés

Soha nem tenném meg,de párszor szoktunk találkozni vele és a párjával,szoktunk néha együtt bulizni,vagy pl strandra menni.Egyszerűen nagyon cikinek tartom és sokszor ezeket a szexuális gondolatokat nem tudom kiverni a fejemből,sokszor jön magától és próbálom elterelni a gondolataimat.

A baj hogy látom rajta is,mert ha nincs ott a feleségem,mert elment pl wc-re,teljesen megváltozik viselkedése.A tavaji szilveszteri bulin is,láttam rajta hogy alíg várja hogy a feleségem elmenjen wc-re,egyfolytában a wc ajtót nézegette hogy mikor jön ki,nyilván azért mert ilyenkor másképpen viszonyul hozzám.

A lényeg a lényeg,szégyenlem magam és a gondolatok miatt,hogyan szabadulhatnék meg ezektől a gondolatoktól?

A kapcsolatunk jó a feleségemmel,mozgalmas kiegyensúlyozott életünk van,szeretjük egymást,szexuáis életünk is rendben van.


2014. okt. 30. 07:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
52%
Tavaly szilveszter óta ezen pörögsz??
2014. okt. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem ezen pörgök!Ez csak pl volt a sok közül.Valami pl-t csak kellett írnom...
2014. okt. 30. 07:27
 3/28 anonim ***** válasza:
73%

Hát szépek vagytok. Te is, meg a feleséged barátnője is. Hozzáteszem ez nem csak a te hibád, hiszen ha nem adna a "barátnő" félreérthetetlen táncra felhívó jeleket feléd, akkor nem pörögnél ezen folyton. Legalábbis én nőként simán le tudok állítani egy pasit, ha azt veszem észre, hogy másképp viszonyulna hozzám szíve szerint.


Ha tényleg jó a házasságod, akkor valahogy kerüld ki ezeket a találkozásokat. A hűség nem tulajdonság, hanem döntés. Mindannyiunk életébe van olyan, hogy vágyat érzünk valaki iránt, viszont emberek vagyunk, tehát gondolkodunk.


Le fogod tudni küzdeni az érzést, ha tényleg szereted a feleséged.

Persze csak akkor, ha belegondolsz.

Mit éreznél, ha az egyik barátod flörtölgetne vele. Ha a feleséged odalenne a hátad mögött a barátodért. Arról nem is beszélve, hogy mennyire megalázó lenne ha még össze is keverednének. Fordítsd át kicsit, és azt add amit elvárnál.

2014. okt. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

ma 07:29


Félre érted,én próbálom kerülni az ilyen helyzeteket.Én flörtölök vele,inkább ő próbál arra buzdítani.Pont erről beszélek,hogy 2 ember kell hozzá.Én soha nem tenném meg,mert szeretem a feleségem!Viszont ő szerintem elöbb hajlandó lenne megtenni,mármint a feleségem barátnője.Már csalta meg a párját.Én viszont soha egy nőt sem.

Tény tetszik nekem mint nő,nyilván a feleségemnek is tetszenek más férfiak,ezzel semmi baj nincsen,emberek vagyunk.Szóval én úgy érzem hogy a barátnője buzdítana arra hogy menjek tovább vele kapcsolatban.

2014. okt. 30. 07:36
 5/28 anonim válasza:
81%
Szeritem ne nagyon említsd ezt a feleségedñek! Beszélj, inkább a barátnöjével, akiröl van szó. Mond meg neki, hogy "ne haragudjon, de van feleségem, ezért nem kéne így viselkednünk egymással" vagy valami hasonló. Kerüld el és próbáld ugyanazokat a "szépségeket" felfedezni feleségedben, mint benne. Vagy még egy változat, h legyél vele közömbös vele, akkor is mikor kettesben vagytok, bármennyire is nehéz! Mindig gondolj arra, hogy mi lenne, ha ezt fordítva csinálnák veled. (Hogy a feleséged vonzódik az egyik barátodhoz) szörnyü lenne nem?
2014. okt. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

* Én flörtölök vele,inkább ő próbál arra buzdítani


Mármint én NEM FLÖRTÖLÖK VELE

2014. okt. 30. 07:42
 7/28 anonim ***** válasza:
19%
Mi ezzel a gond ??
2014. okt. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%
Először azt hittem ,hogy a nejeddel akarsz beszélni arról,hogy sokszor megkívánod a barátnőjét ... érdekes szitu lett volna . Na és muszáj közös programokat szerveznetek ? A nejednek az égvilágon semmi sem tűnt fel ebből ? Az ominózus barátnő veszi a jeleket tőled ,úgy értem tisztában van vele ,hogy te is vonzódsz hozzá ? Szerintem gáz ez a szitu egyébként ,a "barátnő " részéről is ! Talán megoldást jelentene ,ha ritkítanátok a közös programokat .. Én nem vagyok benne biztos ,hogy egy gyenge pillanatodban ne csábulnál el ,főleg ha az a bizonyos nő is úgy csavarja a szálakat ...
2014. okt. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a baratnovel beszelj, h 'lehet h en ertem felre a jelzeseidet, de kerlek ne flortolj velem, m szeretem a felesegemet, aki a te legjobb baratnod'. Majd magahoz ter es a foldbe sullyed szerintem egy ilyen mondat utan..
2014. okt. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Már nem találkozgatunk annyit velük.Lehet nem tudatos a dolog,de már 2-3 havonta ha találkozunk.


ma 07:47 ne magadból indúljál ki.Soha egy nőt nem csaltam meg,még részegen sem,nem hogy gyenge pillanatban.De volt hogy egyedülálló voltam és olyan nőt löktem le magamról,akiért egy két pasinak nyégykézláb kellett volna kúsznia hogy egyáltalán szóba álljon vele.Nem nagyképűség,de az egyik nagy erényem a hűség.

2014. okt. 30. 07:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!