Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezesetben érdemes összeházasod...

Ezesetben érdemes összeházasodnom egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

Barátom rendőrként tanult, néhány hónapja talált munkát és azóta szinte nem is foglalkozik velem. Persze gondoltam, hogy valami hasonló fog történni, de azt sosem gondoltam, hogy idáig elmerészkedik.

Egyik nap a szokottnál is frusztráltabb volt, mint mindig, most is próbáltam vele beszélni, megkérdeztem, hogy mi a baja és hogy tudok-e segíteni. Ő pedig csak lerázott azzal hogy hagyjam békén, csak egy kicsit pihennie kell. Egy kis idő múlva odajött hozzám, és közölte, hogy innentől meg se merjem kérdezni mi a baja, mert csak rá tartozik. Én meg mondtam neki, hogy ha valami gondja van az rám is ugyanúgy tartozik, ne mondja meg hogy mit csináljak és erre megütött. Utána bocsánatot kért és addig ölelgetett amig meg nem bocsátottam neki. Valamint mondta, hogy több ilyen nem fog történni.

Egyébként júliusra tervezzük a házasságot, de szüleim szerint nem lenne érdemes egy ilyen emberrel együtt lennem.

Szerintem egy idő után változna, csak még új neki a munka és bele kell rázódnia. De bevallom én is elgondolkoztam ezen az egészen, még ha nem is szándékosan tette.


2015. márc. 23. 00:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Másfél éve voltunk együtt amikor valami apró semmi miatt kezet emelt rám. Ott hagytam... visszasírta magát, én hülye meg fülig szerelmes voltam, fiatalabb és naivan hittem neki, miszerint megváltozik, sose fog többet előfordulni.

Így is volt hosszú ideig, majd eljegyzésről beszélgettünk, közeljövői esküvőnkhöz helyszíneket látogattunk meg stb stb.

Majd újra megvert, földig pofozott, csak azért mert vlmi alkalomra ki kellett öltözni, megkért hogy vegyem ki az öltönyök közül a xy darabot, véletlenül másikat szedtem ki ...... ez ok? Ez egy valódi ok arra, hogy mentségéül szolgáljon? Amikor testvéremmel visszamentünk a cuccaimért (200kmre lakott a szüleimtől, ahova költöztem) akkor megvárta, míg tesóm fordul egyet a kocsiig a cuccaimmal, odajött hozzám és tíz körmével az oldalamba marva, fejét a fejemre szorítva, vörös fejjel, nyakán és homlokán kidagadó erekkel földre akart nyomni és mindennek elmondott.

Máig nem felejtem el, máig zárkózott vagyok, nem vagyok barátságos,se mosolygós.


AZONNAL MENEKÜLJ ABBÓL A NYAKIG SZ@RBÓL, AMIT MOST KAPCSOLATNAK HÍVTOK!

Kapcsolatban egyik fél sem üti meg se szándékosan, se dühből se sértődöttségből, egyszerűen semmilyen okból sem a másik felet!

2015. márc. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!