Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas/párkapcsolatban élő...

Házas/párkapcsolatban élő emberek hogy szerezhetnek új barátokat, ha?

Figyelt kérdés

Itt látom mindig hogy ha a férj a kolleginával találkozik/munka után kávéznak, egy-egy este chat-en beszélnek, az már azt jelenti hogy akar tőle valamit a férj. Mert ha nem érdekelné úgy, meg nem is ismeri akkor mit akar tőle és minek foglalkozik vele.

Most akkor ellenkező neművel nem is barátkozhat az, akinek felesége/barátnője van? Nem is szerezhet új, ellenkező nemű barátokat az ember, ha párja van?

Bocsi a ffi példákért, telefonról írok és hosszú lett volna mindenhova odaírni a nőt.



2015. márc. 23. 09:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%

Én nő vagyok, majdnem három éve házas. Picit több, mint egy éve kezdtem el dolgozni a mostani munkahelyemen, ahol a kollégáim 90%-a férfi. Szívesen elmegyek velük bulizni, járunk együtt ide-oda. Nem akarok tőlük semmit és ők se tőlem.


Nekem mindig is inkább fiú barátaim voltak. Szerintem jelenti azt feltétlenül, hogy ha jóba vagy valakivel, akkor akarsz tőle valamit. Ha te a párod és a barát is tisztában van a helyzettel, akkor minden rendben van.

2015. márc. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%

Engem nem zavar, mivel a legjobb baràtom fiú, 15 ève ismerem ès soha nem volt köztünk semmi èn hiszek a baràtsàgban, ès a fèrjemben.

Vannak is neki làny ismerősei,baràtai...engem annyiba èedekel hogy èn is megismerjem.

2015. márc. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%

Én is párkapcsolatban vagyok, de a barátaim, ismerőseim döntő többségét férfiak teszik ki. Az, hogy kivel chatelek a párom nem lát bele, mert ha tudná, hogy hím nemű ott kitörne a botrány. Pedig soha az életben nem csalnám meg egyikkel sem. Nem tudok szót érteni a nőkkel ez mindig is így volt.

Nem tudom, hogy ezzel rosszat teszek-e vagy sem. De azt sem akarom, hogy alaptalanul féltékeny legyen.

2015. márc. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Ferfi es no kozott nem letezik baratsag. Hazas ferfi/no ne maszkaljon ellenkezo nemu kollegajaval kavezgatni, meg chatelni, mert annak az esetek 99%-aban felrelepes lesz a vege.
2015. márc. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
4es mint írtam 15ève vagyunk baràtok, a fèrjem 9 ève ismerem 7ève vagyunk hàzasok, ès nem csaltam meg...nem hiszem hogy az egy szàzalek lenne nem is èrtem mièrt kel, egyből erregondolni, pedig mivel 2 ève 150kmre lakik 3havonta jön làtogatni van hohy egy hetre de àlltalaban egy hètvègère ès akkor itt is alszik borzalom!! Akkor a sógorommal sem mehetek el kàvèzni mert lènygèben nekem ő idegen nem rokonom...mièrt kell szegeny fèrjeket bezàrni? Aki csàbítható az úgyis talàl alkalmat ha a fejed tetejère àllsz is...
2015. márc. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok, miért lettem lepontozva? Azért mert jóba vagyok a kollégáimmal?


Vannak és lesznek is barátaim, akik között vannak férfiak. Viszont az egyetlen férfi az életemben a férjem!


27/N

2015. márc. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

Nekem a legjobb barátom férfi, ő gyerekkorból. A saját életemre általánosítok: ha eddig egy férfi el akart kezdeni barátkozni, az szinte mindig át akart menni többe. (kb. 95%) És mindig be kellett fejeznem. Hiába kértem normálisan, hogy ne mondjon kétértelmű dolgokat, ne célozgasson rezgő szempillával, és ha a nehéz időkben mellettem áll, ne várja el cserébe, hogy szerelmes legyek belé, mert azt tette, ami egy barátnak dolga. A felének volt kapcsolata.


Én hiszek a férfi-nő barátságban, de kis hazánk annyira szexuálisan frusztrált, hogy a többség ezt nem akarja elhinni.

2015. márc. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Felőlem elmehet bármelyik kolléganőjével ebédelni, vagy csetelhet velük - de ez egészen addig játszik, ameddig el nem kezdődik a titkolózás.


Nem ellenőrizgetem, vagy ilyesmi, de pl. elég nyilvánvaló, ha tagadja v nem mondja el, hogy épp vele csetel vagy, ahogy épp porszívóval átsuhanok a szobán, ő takarni próbálja a csetablakot, nehogy meglássam.


Barátkozni, kávézgatni, munkaidő után.. hát, passz. Én sem ülök be a férfi kollégáimmal egy-egy kávéra kettesben.

Társasággal elmenni ide-oda, az már más téma :)

2015. márc. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem a már megyéből barátokra gondolok. Hanem arra, amikor valaki ÚJ barátokat szeretne szerezni, mert a régiek elkoptak vagy nem nagyon vannak neki. Ha mindig nagy társaságban jár el az ember nem lehet közelebbi, igazi baráti kapcsolatokat kiépíteni.
2015. márc. 23. 12:09
 10/18 anonim ***** válasza:
azonos nemu baratokat minden tovabbi nelkul lehet szerezni. Mi a problema?
2015. márc. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!