Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki azt hiszi, hogy...

Mindenki azt hiszi, hogy hazudok, pedig igazat mondok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Bezártam az ajtó és elraktam, ahova szoktuk. De mikor hazajöttem a kulcs a helyén volt és nyitva volt. 2-en hisznek nekem, a keresztanyám és a lánya. Rajtuk kivűl senki nem hisz. Mit tegyek?

2015. márc. 24. 18:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem a helyén volt, félre írtam.
2015. márc. 24. 18:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt eleg kacifantosan irtad le.. No de sebaj.
2015. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem olyan nagy probléma. Nem hisznek neked? Akkor ne higgyenek ő bajuk
2015. márc. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi sem tűnt el a házból akkor mindegy mit hisznek.
2015. márc. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Éstünt el valami?
2015. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Ha kiváló a közbiztonság, akkor úgyse tűnt el semmi, és ez a lényeg.

Ha nem olyan kiváló, akkor meg óriási felelőtlenség ilyen-olyan rejtekhelyekre tenni a kulcsot. A tolvajoknak óriási rutinjuk van abban, hogy hol keressék. Lábtörlő alatt, villanyóra szekrényben, ablakpárkányon még egy laikusnak is eszébe jutna, ennél a tolvajok csak ügyesebbek lehetnek. Szóval, ha eltűnt valami, akkor a szüleid magukra vessenek, amiért ilyen módszert találtak ki.

Mondd meg nekik kerek-perec: legyen mindenkinek saját kulcsa, zárja be az ajtót és vigye magával. Ha ezek után nyitott ajtóra érkezik valaki haza, akkor lehet gondolkodni, ki hibázott. Ha ezt valami miatt ellenzik, akkor nem a problémát akarják megoldani, csak cseszegetni téged.

Egyébként ne magyarázkodj, hanem nyugodtan vágd nekik oda, hogy te elmondtad, hogy csináltad, ha ők ezt nem hiszik el, bizonyítsák be ők, hogy nem igaz, amit mondtál.

2015. márc. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem a lábtörlő meg ilyesmi szokásos helyre rakjuk.

Nem tünt el semmi, de érdekes, hogy 1 poló hevert, amit nem is láttam az udvar kellős közepén.

2015. nov. 4. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!