Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a szüleim még...

Normális, hogy a szüleim még mindig utálkoznak azzal a nővel, aki a menyük lesz?

Figyelt kérdés
Kapcsolatban vagyok egy éve egy nővel, aki anyám legjobb barátnője volt, amíg az rá nem startolt apámra, anyum nagyon megharagudott rá, megszakított vele minden kapcsolatot, ez több, mint 5 éve volt. Aztán újra felbukkant, összeismerkedett velem és egymásba szerettünk, én hozzá költöztem, babát vár tőlem (7. hónapban van). Sajnálom, ami 5 éve történt, de mindenki követhet el hibákat, ő is megbánta, szerintem nem normális ennyi ideig utálkozni, a mai napig utálják szüleim, még így is, hogy a menyük lesz, ha minden jól alakul. 20/F

2015. márc. 24. 18:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%
Hát anyád helyében én már elástam volna valahova...
2015. márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
41%
Ez ellen nincs mit tenni. A szerelem vak.
2015. márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%
Normális.
2015. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%

Ez igaz? Mégis hány éves a barátnőd?

Bocs, de nehéz elhinnem, hogy nem kamu a történet. Ha anyád legjobb barátnője volt, hogyhogy csak 19 éves korodban ismert meg téged?

2015. márc. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%
Tehát akkor a nőd 15 évesen hajtott apádra vagy ennyivel öregebb nálad? Amúgy ha nem kamukérdés, akkor elég szívás, nem normális dolog.
2015. márc. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%
Ha apuka nem adja be a derekát, jó lesz a fiacskája is? Az anyád helyében én sírva fakadnék, hogy még babátok is lesz. :(
2015. márc. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
A menyasszonyom 41 éves, 4 évvel fiatalabb anyumnál.
2015. márc. 24. 18:59
 8/29 A kérdező kommentje:
4-es, régebben csak látásból ismert, csak annyit tudott rólam kb., amit anyum elmondott neki rólam, mikor még barátok voltak. Amikor anyum megszakította vele a kapcsolatot, én még csak 15 voltam, utána évekig nem láttuk.
2015. márc. 24. 19:04
 9/29 anonim ***** válasza:
99%

Igen. Normális.

- A legjobb barátnője akiben bízott hátba szúrta anyukádat.

- Önző nő , és senki és semmi nem érdekli önmagán kívül. Nem érték a szemében a család, csak a saját boldogulása. Hiszen csak az volt anno fontos számára hogy a női vonzerejét bizonyítsa saját magának és megmutatni hogy a legjobb barátnőjének a férjét is képes elcsábítani. Nem nézte hogy családot tesz-e tönkre, nem nézte hogy egy működő házasságot torpedóz-e szét a hódításával, és nem nézte hogy a saját bizalmas jó barátnőjével teszi mindezt. Szóval önző és senki és semmi nem érdekli magán kívül.

- A legnagyobb fájdalom a szüleidnek hogy hiába élte túl a házasságuk ezt a nőt, most a gyereküket vette célba. Pont a gyereküket akinek a jövőjéért dolgoztak eddig a szüleid, aki önmaguknál is fontosabb.

- Ha pedig azt nézzük hogy még terhes is tőled, teljes lehet otthon az elkeseredettség mert ezzel lecsapott a csapda rád véglegesen. Ha idővel külön mennétek, akkor is a jövedelmed ötven százalékát nekik kell majd adnod, és lehet hogy egyéb követelésekkel is előáll.

- Egy ilyen nő gyerekét nagyon nehéz lesz unokájukként elfogadni.

- Nem ítéllek el téged. Gondolom naív húsz éves fiúcska vagy, aki örült hogy bedughatja valahova. Majd egyszer rájössz hogy miért nem örülnek most a szüleid.

-Ja! A továbbtanulási terveidnek is lehet hogy lőttek így.


Megkérdezhetem hogy milyen anyagi körülmények közt élnek a szüleid és te? Lehet hogy van valamijük amit szeretne magáénak is tudni a barátnőd?

2015. márc. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
55%
Kge, ebben az estben teljesen érthető
2015. márc. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!