Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem foglalkoznak velem a...

Nem foglalkoznak velem a szüleim! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már 3 éve lassan hogy a szüleim úgy mond szarnak rám, kérdezek valamit csak kiabálással tudják megoldani, az érzéseimmel se foglalkoznak semmivel mikor elmondok nekik valamit csak ki nevetik az érzéseimet! Nagyon rosszul érzem ez miatt magam! :(

Már az ereimet is elkezdtem vagdosni

Meg sehogy se segítenek :(

Kérem segítsetek! Mit tehetnék?

Nagyon rossz hogy 3 éve csak folyamatosan kiabálnak velem a semmiért én meg minden nap szenvedek :(


2015. márc. 8. 17:21
1 2
 1/11 gömbicica ***** válasza:

érdekes ez a gyerek-szülő kapcsolat kérdése

aki érdeklődik a gyereke felől, azokkal a gyereknek teli a pupja és menne inkább világgá.

akivel nem törődnek -esetedben- hiányzik :(


vagdosni magad tök felesleges!attól még nem fognak Veled foglalkozni, és Rád figyelni.

max. kihuzod a gyufát, és még jobban kiabálnak.

Az érzéseidet próbáld mással megosztani. testvér, nagyszülő......

ha valami gondod van,kérj segitséget akár itt -nekem is irhatsz, két gyereket felneveltem, talán Neked is lehet tanácsom, ötletem :-) akár tanárodtól, akár szakembertől.

korod?

üdv.Edit)

2015. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem 13 éven keresztül vert és üvöltött velem a volt mostohaanyàm. Én is vagdostam magam de értelmetlen. Nem lessz jobb tőle. Beszélj velük h igy gondolod stb. Bizos h szeretnek és erdekled őket.
2015. márc. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi történt 3 éve?
2015. márc. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
próbálj meg külső segítséget kérni,családsegítő,vagy egy közeli rokon.mond el hogy hogy élsz.nem tudom mennyi idős vagy, gondolom még tanulsz.kitartást neked fel a fejjel.
2015. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
14 vagyok, és barátaim sincsenek, abban a három évben nagyon zárkózott lettem. Sőt mikor meglátták hogy kínzom magam, még nevettek is rajta! :(
2015. márc. 8. 17:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs rokon, tanár, felnőtt ismerős akitől segítséget kérhetsz, irány a gyámügy! Nem normális ami nálatok zajlik!
2015. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Mi történt 3 éve?"

Igazából én se tudom, egyszer mentem haza iskolából, mentem volna oda anyámhoz átölelni, erre meg elük magától és azt mondja hogy "Takarodj már innen, kur@vára idegesítesz" Ez a mondat még mai napig bennem van. Aztán teltek a napok nem hallgattam senkire barátkozni se barátkoztam egy távoli elhagyatott házban bújtam el órákig mindig este 11kor mentem haza és nem is érdekelte őket :( Faterom meg egyre többet iszik.

2015. márc. 8. 17:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Nézd kislány, valószínűleg a szüleid boldogtalanok a házasságukban. Emiatt depressziósak és veled sem foglalkoznak. Nyomasztja ugyan őket a helyzet, de nem tudják elszánni magukat (feltehetően miattad sem), hogy elváljanak. Neked jobban kell látnod a helyzetet, hiszen benne élsz. Tagadhatatlan, hogy egy családot felbontani esetenként nagyon nehéz, ha sok szempontra kell tekintettel lenni és biztos, hogy ők éppen az irányodban érzett szeretet miatt határozatképtelenek. Ez meg kívülről úgy tűnik, hogy nem foglalkoznak veled. Ha kellően érettnek érzed magad, nyugodtan kérdezz rá, ha hármasban vagytok és légy te közöttük a felnőtt. Még az is elképelhető, hogy ezzel feloldod közöttük azt a feszültséget, amit Te már 3 éve érzel és még ők lesznek hálásak neked ezért.
2015. márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsodat!

Amúgy Fiú vagyok egy szóval se mondtam hogy lány vagyok csak elfelejtettem írni.

2015. márc. 8. 23:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Suliban esetleg nem tudsz valakivel beszélni aki segíthet? Ofő vagy eü tanár?
2015. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!