Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm megőrült? Miért...

A barátnőm megőrült? Miért vannak kritikus hangulatváltozásai?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, fiú, két éve vagyunk együtt a barátnőmmel és lassan egy éve kikészít azzal, hogy egyik este még azt írja, hogy utál, szakítani akar, hagyjam békén, másnap délután pedig meg küld nekem fiú és lány neveket, hogy mi lesz a leendő gyerekünk neve...

(keveset tudunk találkozni, mert állattenyésztéssel foglalkozunk és sok a munka otthon, és őt még ez is nagyon zavarja) mit kezdjek vele?


2015. márc. 26. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
A barátnőd zakkant. Hagyd a francba, hidd el nem éri meg
2015. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

ha már most egy hisztérika mi lesz késöbb?

rugd ki és keres olyat aki közelebb van

2015. márc. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem orult meg, hanem bizonytalan. Koran osszejottetek, de mar abban a korban vagytok, es a kapcsolatotok is eleg regi ahhoz, hogy vegervenyesen elkotelezodjetek egymasnak. Ami rohadtul fenyegeto tud lenni egy fiatal embernek. En is ilyen voltam. En vegul elkotelezodtem a parom mellett, de meg majdnem tiz ev utan is orlodom, hogy jol tettem-e, nem hagytam-e ki valamit, amit jo lett volna atelni.
2015. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%

Nem őrült meg :D

Mennyit szoktatok beszélni? Találkozni?

Én is szoktam ilyen lenni, amikor szerelmes vagyok és úgy érzem, hogy a párom hanyagol.

Beszéljétek meg mi lehet az oka.

2015. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Fú, mennyire igaza van 72%nak... Ennél jobban én se tudtam volna megfogalmazni. Bizonytalanság, vágyakozás, álmodozás, jövőtervezés. Ez van a barátnőddel, ez az ő betegsége és nem az agybaj. Szerintem ő a fejébe vette, hogy ideje lenne gyűrűt kapnia :) legalábbis én akkor viselkedtem így a párommal, amikor erre vágytam :)
2015. márc. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

18 évesek vagyunk, gyűrűt ilyenkor?

heti 2x találkozunk, minden hétfő délután 3-4órára, és minden szombat estétől vasárnap estig.

2015. márc. 26. 19:46
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Nah, hát én már 16 évesen gyűrűt akartam :D ilyenek a lányok, ha szerelmesek... Nem mondtam, hogy jegyezd el, csak azt mondtam, hogy magam tapasztalatából kiindulva biztosan ez a kínja a leányzónak. Az ilyen dolgok csak úgy, egyik pillanatról a másikra kipattannak a fejünkből.
2015. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes és heti kétszer találkoztok az nagyon kevés. Szerintem nehezen viseli. Legalábbis én akkor vagyok ilyen.

Beszéljétek meg.

2015. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen akar gyűrűt. 18 évesen én egyetlen lányt sem ismertem, aki házasodni akart volna, mert még nem érezték úgy, hogy eljött az ideje. Simán lehet, hogy egyszerűen nem boldog a kapcsolatban, és szakítani akar, csak nem elég erős hozzá. Ugyebár első szerelem, 2 éves kapcsolat, nagy úr a megszokás, már nem is emlékszik, milyen egyedülállónak lenni, és tart tőle..
2015. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenképp megbeszéljük! :)
2015. márc. 26. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!