Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm megőrült? Miért...

A barátnőm megőrült? Miért vannak kritikus hangulatváltozásai?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, fiú, két éve vagyunk együtt a barátnőmmel és lassan egy éve kikészít azzal, hogy egyik este még azt írja, hogy utál, szakítani akar, hagyjam békén, másnap délután pedig meg küld nekem fiú és lány neveket, hogy mi lesz a leendő gyerekünk neve...

(keveset tudunk találkozni, mert állattenyésztéssel foglalkozunk és sok a munka otthon, és őt még ez is nagyon zavarja) mit kezdjek vele?


2015. márc. 26. 19:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

En is ilyen voltam. 15 évesen osszejottem az elso barátommal. 3 évig tartott a kapcsolat. Ilyen se vele, se nélkule kapcsolat volt. Nagyon fiatal voltam, azért viselkedtem "gyerekesen". Szerintem ezt is ki kell noni :)

28N

2015. márc. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!