Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a feleségem,...

Megcsaltam a feleségem, megbántam, hogyan viselkedjek, hogy megbocsásson?

Figyelt kérdés

Kb fél éve belebonyolódtam egy hölgybe.Sajnos hittem a szavainak,mézes mázos hazugságoknak.Otthon igen,voltak gondok,azt hittem szeretem,és ő is,és azt hittem a röpke órácskák gondok nélkül jól estek.

Igen voltak otthon gondok.De azóta rájöttem,hogy a feleségemet jobban kellett volna tisztelnem,és becsülnöm.Egy gyönyörű kislányt szűlt nekem.Akivel még a szülés sem volt könnyű.Ő az aki mindig mellettem állt mindenben.Ellátta a háztartást,a gyerekünket,szaladgált,bevásárolt,intézkedett.Toppon kellett lennie reggeltől estig...Azóta százszor belegondoltam,hogy neki sem volt könnyű.Amit egy nő otthon véghez visz,le a kalappal.Főleg gyerek mellett!És emellett még fordításokat is vállalt fusimunkakként.Sokszor elaludt,mert fáradt volt,és valóban elhanyagolt.De ahelyett hogy szóltam volna neki,hogy ez nekem így nem jó,bedőltem egy nő szavainak,aki ráadásul csak a saját egójának hízelgett azzal,hogy egy családos embert sikerült elbolondítania.Azóta kinyílt a szemem,és szeretnék hazamenni.Most a szüleimnél lakom.Őszintén megbántam,és őszintén sajnálom,hogy össze törtem.Pedig ő mindig szerett!

Hogyan kezdjek hozzá,mit mondjak neki?Mert Ő teljesen elzárkózott eddig a béküléstől!



2015. márc. 29. 11:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%
Mit reagált a feleséged, amikor bevallottad, hogy megcsaltad?
2015. márc. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%
Talán mondd ezt el neki?? Mellesleg megérdemelnéd, hogy elhagyjon a fenébe, az első gondnál már más nő lábai közé szaladsz, utána meg marha könnyű sajnálkozni, hogy elszúrtad.
2015. márc. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez az a pont, amikor egy beszélgetésen kívül más nem nagyon segít. Persze vehetsz neki ajándékokat, bókolhatsz ahogy akarsz, ha nem látja az őszinteséget, és hogy tényleg megbántad, akkor semmi nem fog segíteni.

(Meg mondjuk ezentúl tartsd a f**adat a gatyádban, ha nem a feleségedről van szó.)

2015. márc. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
90%

Egyelőre szerintem mondd el ezeket neki, és hagyd békén... mutasd meg neki milyen szépen tudod te is élni az életedet, támogasd őt amiben csak tudod, de ne b*szog*sd... nagyon nehéz lesz kibírni, de hidd el csak ártanál vele...


Nagyon jó hogy ezeket beláttad, az hogy milyen áron az eléggé elszomorító... viszont ember vagy, hibázol, megiszod a levét, aztán utána dönthetsz mit teszel miért teszel és min változtatsz.


Nem csodálkoznék ha ezek után nem lenne rád kíváncsi - de gondolom te se számítasz jobbra - hiszen gondolj bele, hogy miket éreznél, ha ez fordítva történt volna. Férfi létedre vitted volna a háztartást, minden közeledésre visszautasított volna, és hagyta volna h megdugja valami pénzes fiatalabb és sokkal szexibb fazon, akinek szépek voltak a szavai... Iszonyatosan fájna, dühöngenél, és kétlem, hogy a karjaiba ugranál.


Én szurkolok nektek, bármi is legyen a vége, legyen jó mindkettőtöknek hosszú távon. Most egy ideig tuti nem lesznek könnyű napjaitok.

2015. márc. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudtam megbocsátani a férjemnek, hogy megcsalt, ez van. Ha voltak is nehézségeink úgy gondoltam a lehetőségekhez képest (várandós voltam a kislányunkkal, amikor félrement) mindent megadtam neki. Soha egy szóval sem mondta, hogy bármi problémája lenne, valami nem tetszik neki a házasságunkban. Ha neki az volt erre a megoldás, hogy szó nélkül megcsal, akkor találja fel magát a továbbiakban is.

Kérdem én, milyen szavaknak dőltél be? A kérdésedből az jön le, hogy jött egy fellángolás, amiért el akartad hagyni a feleségedet, csak éppen átvágott a nő, most pedig mennél vissza a régihez. Ha erről van szó, ne haragudj, de hiába bármi, én sem fogadnálak vissza.


Első körben üljetek le beszélgetni, hogy egyáltalán van-e értelme küzdened, vagy fölösleges. Én ezzel kezdeném, aztán ennek függvényében folytatnám. Hiába halmozod el minden jóval, ha ez neki a háta közepére sem hiányzik, tehát én ezt tenném a helyedben.

2015. márc. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
100%
Nos, igen ezt elszúrtad. Az a jóban-rosszban rád is vonatkozik. Adj neki időt és közben próbáld kiengesztelni.
2015. márc. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
"Megcsaltam a feleségem, megbántam". Eső után köpönyeg.
2015. márc. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
5%

Ugyanezt mondd.

Vigyél neki virágot/csokit. Vidd el egy kicsit kikapcsolódni, és kényeztesd.

2015. márc. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
89%

Gondolom nem ítéleteket szeretnél hallani!Különben tényleg nem ez lett volna a megfelelő lépés!Az én házasságomban is vannak gondok,de tisztelem és becsülöm annyira,hogy ezt ezért ne tegyem meg vele.Hanem beszélünk.

Én azt javasolom,hogy mondd el neki hogy megbántad,hogy ha vissza forgathatnád az idő kerekét,nem tennéd meg.És hogy ha szereted azt is.És tegyél érte,tegyél,sokat.Éreztesd hogy vissza akarod kapni,hogy fontos neked.A nőt pedig ha még megvan,vagy nyomul,mert erről semmit nem írtál,marha gyorsan küldd el a fészkes fenébe.És tudasd vele,hogy nem nagy dolog egy olyan férfit elmarni asz asszonytól,akivel évek óta él,és persze vannak gondok.

Találkoztam én is nem egy ilyen kígyóval.Az ilyenek egy forintot nem érnek hidd el.Ki tudja hanyadik vagy a sorban egy ilyennél.És mi motiválja valójában.

2015. márc. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
94%

Miért is kellene megbocsàjtania? Ha téged csalt volna meg akkor utolsó k..va lenne, olcsó szajha, de hogy te keféltél félre miközben otthon a kismama feleséged várt az rögtön megbocsàjtani való dolog? Remélem elvàlik tőled és viszi a gyereket is!

Amúgy bírom a kettős mércét: pasi megcsalja a nőt -> vegyél csokit mondj szép dolgokat meg kell h bocsásson

nő csal meg pasit -> fúj olcsó ribi hagyd el jobbat érdemelsz

Hányinger ez a megkülönböztetés.

2015. márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!