Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a feleségem,...

Megcsaltam a feleségem, megbántam, hogyan viselkedjek, hogy megbocsásson?

Figyelt kérdés

Kb fél éve belebonyolódtam egy hölgybe.Sajnos hittem a szavainak,mézes mázos hazugságoknak.Otthon igen,voltak gondok,azt hittem szeretem,és ő is,és azt hittem a röpke órácskák gondok nélkül jól estek.

Igen voltak otthon gondok.De azóta rájöttem,hogy a feleségemet jobban kellett volna tisztelnem,és becsülnöm.Egy gyönyörű kislányt szűlt nekem.Akivel még a szülés sem volt könnyű.Ő az aki mindig mellettem állt mindenben.Ellátta a háztartást,a gyerekünket,szaladgált,bevásárolt,intézkedett.Toppon kellett lennie reggeltől estig...Azóta százszor belegondoltam,hogy neki sem volt könnyű.Amit egy nő otthon véghez visz,le a kalappal.Főleg gyerek mellett!És emellett még fordításokat is vállalt fusimunkakként.Sokszor elaludt,mert fáradt volt,és valóban elhanyagolt.De ahelyett hogy szóltam volna neki,hogy ez nekem így nem jó,bedőltem egy nő szavainak,aki ráadásul csak a saját egójának hízelgett azzal,hogy egy családos embert sikerült elbolondítania.Azóta kinyílt a szemem,és szeretnék hazamenni.Most a szüleimnél lakom.Őszintén megbántam,és őszintén sajnálom,hogy össze törtem.Pedig ő mindig szerett!

Hogyan kezdjek hozzá,mit mondjak neki?Mert Ő teljesen elzárkózott eddig a béküléstől!



2015. márc. 29. 11:23
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
17%

Ha olyan hülye voltál,hogy elmondtad...nem tudlak sajnálni!



33/N

2015. márc. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
67%

Mivel nem is egyszer, hanem a leírás alapján sokszor félreléptél.. nem várhatod el , hogy megbocsásson.

De ha vissza akarod kapni, tegyél meg mindent az érdekében.

Mutasd neki ki, hogy mennyi megbántad, és ha ad esélyt, akkor életed végéig bizonyítod neki.

2015. márc. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
És azt végképp ne tedd mellé, hogy a másik hölgy hazugságainak hittél, az meg ámított, mert így úgy jön ki, hogy csak azért akarsz hozzá visszamenni, emrt a másik nő dobott. Ami gondolom így is van...
2015. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
11-neked van igazad:)jáj te milyen szép szavakat sutyorgott neked az a nő?Most játszod itt a hattyu halálát,az a céda elcsavarta a fejed.Na hagyjuk,mentél te mint őrült.marhára nem érdekelt a nejed meg semmi amit ő csinált.A te egodnak bizonyára nem is tetszett tetszel egy másik nőnek.maradj már magadnak.Most is hazudsz.Jobban jár az az asszonyka ha tudomást se vesz rólad.Áverted becsaptad megaláztad.Igy jártál.kalandokba ne verd magad majd elájul a csokidtól bókjaidtól,ha van esze páros lábbal.--
2015. márc. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ebből a leirasbol az jon le, hogy a feleseged jol teszi, hogy nem fogad vissza, mert a szitu ugy nezki, hogy kidobott a leanyzo, magadra maradtal, mert kidobott az asszony is es ket punci kozul a foldre ultel, ami nem igazan tetszik neked. Most meg konyorogned vissza magad az asszonyhoz, de nem megy. Az asszony viszont gondolom, ugy van vele, hogy:

1. Menj a p-ba, mert megcsaltad

2. Nem fogad vissza, mert neked csak egy punci kell, ami keznel van

Egyebkent en megbocsajtottam egy megcsalast a volegenyemnek, de az csak is az en fuggetlen dontesem volt. O nem probalt befolyasolni, nem rinyalt nekem, elfogadta a keresemet, hogy koltozzen el, majd en eldontom, hogy mit akarok es ha ugy dontok, akkor szolok, hogy jojjon vissza. Szoval, szerintem hagyd ot beken, ha meg igy is szeret, akkor magatol jelentkezni fog, hogy hajlando meg egy eselyt adni.

2015. márc. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát vagy megbocsát vagy nem, de a kapcsolatotok nem lesz már a régi. De az is kérdéses, hogy te tulajdonképpen mit bánsz most? Azt bánod, hogy félreléptél, függetlenül attól, hogy mi lehetett volna azzal a másik nővel, vagy inkább azt sajnálod, hogy nem jött össze ez az új kapcsolat és már a feleséged sincs meg? Az írásod alapján én inkább az utóbbira szavazok (javíts ki, ha félreértettem valamit). Jóban, rosszban emlékszel? Te az első problémánál pedig már rohansz is egy másik nő karjaiba, miközben a feleséged otthon van a pici gyerekeddel. Mi ez, ha nem a gyenge jellem gyönyörű példája? Késő bánat. Ezt nem lehet megbocsátani. Nem tartottál ki a feleséged mellett, cserben hagytad, mikor igazán szüksége volt rád. Gyáván megfutamodtál, ahelyett hogy kinyitottad volna a szádat és elmondtad volna neki a bajod és esetleg segíts neki a munkában (írásod alapján mindent egyesegyedül csinált). Nem, ezt egy csokor virággal és egy doboz csokival nem lehet helyrehozni. Beszélgess vele, mondd el neki mit érzel igazából, de ne várd, hogy megbocsát, mert nem érdemled meg.
2015. márc. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
41%

Erdekes, hogy nem segitettel a felesegednek, es most sem ugy hangzol, hogy belesegitenel a munkajaba es a gyereknevelesbe, ha vissza is venne.

Amugy minden no maganak szul, nem egy ferfinek.

2015. márc. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
84%
A probléma ott van, hogy a nők nem képesek a sok sérelmet a szőnyeg alá besöpörni. Ha esetleg meg is bocsájt, a kapcsolatotok soha nem lesz a régi, ez a tüske míg élsz,nyomot hagy a kapcsolaton, ami sok fájdalommal fog járni. Úgyhogy én amondó vagyok, lehet az idő enyhít a sebeken, de most az erőszakos visszaszerzés lenne a leggyengébb megoldás és az olaj a tűzre. Egyszer mondd el neki ezt amit itt leírtál, és majd ő lép, ha akar.
2015. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Meddig csaltad, és hogy derült ki? Mi volt a reakciód, amikor kiderült? Ő hogy reagált?


Mi volt a sorrend, előbb láttál át a másik nőn, és jöttél rá, hogy neked a feleséged kell, vagy lebuktál, kidobott az asszony és már a másiknak sem kellesz?


Akkor is rájöttél volna, hogy mennyire szereted a feleséget, ha a másik nő nem röptet, vagy nem derül ki hogy milyen?


A válaszoktól azért nagyban függ, hogy egyáltalán labdába fogsz-e még rúgni a feleségednél. Én mondjuk kevesebbnél is kiakadok, ha azt érzem, hogy minden igyekezetem ellenére a férjem nem becsüli meg, amit nyújtok neki.

2015. márc. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
95%

Amúgy mi az már megint, hogy egy nő magának szül?!


NEM! Egy gyereket ketten vállalnak, van apja, meg van anyja. Mi az, hogy a pasi csak összehozza, aztán a nő meg gondoskodjon a továbbiakról. Régen rossz, ha már valaki így gondolkodik.

2015. márc. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!