Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás után belezúgtam egy...

Válás után belezúgtam egy nálam 18 évvel fiatalabb srácba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem úgy tekintek rá, mint a fiamra, ha nem mint férfire.

Érzelmileg, külsőre, szexuálisan, mindenhogy vonzódom hozzá. Mit csináljak? Beteges vágyaim vannak? 39 éves vagyok, ő meg 21. Úgy érzem magam, mintha 18 lennék. Félek kezdeményezni, hogy mit fog gondolni a környezetem. Mit csináljak?


2015. márc. 30. 18:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
62%
Izèljetek titokban.
2015. márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
65%
Engedj az érzékeidnek, úgyis vége lesz a dolognak egyszer.
2015. márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%
Nem beteges, dugjatok nagyokat, aztán ha egy kicsit letisztult a dolog, vagy együtt maradtok, vagy kerestek mindketten korban hozzátok illő partnert hosszú távra. Nem kell túlparázni, élvezzétek az életet, főleg most, hogy szabad lettél :)
2015. márc. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
73%
Nincs ezzel semmi gond,csak majd ne fogdd fel tragédiaként,ha egyszer vége lesz ennek a kapcsolatnak.
2015. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
78%

Ilyet is látott már a világ, igazából kb a családodat fogja csak érdekelni, meg az övét, a többi ember le se fogja sza.ni.

Szóval hajrá, ha ő is benne van, miért ne? Szórakozzatok. Rövid az élet.

2015. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
93%
Anno én mit nem adtam volna egy ilyenért. :D
2015. márc. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Bence_ ***** válasza:
52%

Szerelem betegség lett vagy a boldogság?

Élvezd a boldogságot!

2015. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
65%
Ha szabad nő vagy és tisztában vagy vele hogy csak rövid ideig lehet a tiéd mondd el neki az érzéseid. Sok ennyi idős fiúnak vannak idősebb, tapasztaltabb nők a fantáziáiban . Lehet hogy nagyon örülne neki. Viszont benne van a pakliban hogy visszautasít, vagy olyan zavarba jön hogy alapból visszautasít pedig szeretne élni a lehetőséggel. A legnagyobb dilemma pedig az hogy tudnod kell hogy csak egy röpke időre lennél a partnere, mert biztos hogy hamarosan találna korban magához illő leányzót.
2015. márc. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
25%

Úgy látszik, akkor egyedül látom ezt nem normálisnak.

Az anyja lehetnél. Én nagyon kiakadnék, ha a 21 éves gyerekemre rá akarna akaszkodni egy korombeli 40-es nő.

Miért akarsz te háborút egy 18 éves gyerek családjában?

Mert én megtépnélek, az tuti.

2015. márc. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
68%
9-es : előre sajnálom azt a nőt,aki a fiad felesége lesz
2015. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!