Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás után belezúgtam egy...

Válás után belezúgtam egy nálam 18 évvel fiatalabb srácba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem úgy tekintek rá, mint a fiamra, ha nem mint férfire.

Érzelmileg, külsőre, szexuálisan, mindenhogy vonzódom hozzá. Mit csináljak? Beteges vágyaim vannak? 39 éves vagyok, ő meg 21. Úgy érzem magam, mintha 18 lennék. Félek kezdeményezni, hogy mit fog gondolni a környezetem. Mit csináljak?


2015. márc. 30. 18:53
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
79%
éld ki magad ,de szerintem eszedbe ne jusson belészeretni (tudom ez nem elhatározás kérdése),vagy teherbeesni töle ,és ráakaszkodni ,ilyesmi...ne szúrd el életét és tartsd teljesen titokban.
2015. márc. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
81%
Ha belegondolunk, hogy egy rakás nő 40 év felett szüli a gyermekeit, akkor én támogatom....
2015. márc. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy úgy érzem már most bele szerettem, pedig csak flörtölgetünk meg találkozgatunk, de annyi biztos, hogy én is szimpatikus vagyok neki, tehát kölcsönös.
2015. márc. 30. 19:42
 14/33 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez teljesen normális, én is ebbe a csapdába estem válás után. Szerintem ilyenkor a nő vissza akarja kapni a fiatalságát, mivel rossz lóra tett, elvesztegette a szép éveit a rossz pasira. Én is fiatalokkal kezdtem válás után, egyhez aztán hozzá is mentem, de nagyon rövid házasság volt. Pár év után el fog múlni, mert rájössz, hogy azért te már ennél érettebb vagy és hosszú távon nem elégít ki egy még gyerekes éretlen srác.
2015. márc. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
89%
ha már többet érzel hanyagold!egyrészt minden bunkóság nélkül ,nem éreznéd magad szánalmasnak mikor könyörögnél ,számonkérnél egy gyereket ?hogy tizenéves lányokkal kell felvedd a versenyt?csúnyán meg fog alázni mikor a képedbe röhög ,hogy mire számítottál?minden rosszindulat nélkül mondom-mert ez a korosztály ilyen:(
2015. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
38%
10.Nincs miért sajnálnod, mert mentálisan egészséges a fiam, nincs anyakomplexusa, korabeli barátnője van, méghozzá 4 éve ugyanaz. Volt közben 1x féléves szünet, akkor volt más, nem szóltunk bele, elfogadtuk a döntését, azzal a lánnyal sem volt gondunk. Ahogy azt is elfogadtuk, amikor kibékültek. Az ő élete, ő válassza ki, kivel akarja élni. De egy anyja korabelit nem tartanék normálisnak, sosem fogadnám el még arra sem, hogy csak dugja. Mert az, aki egy annyi idősre bukik, akinek az anyja lehetne, az a nő beteg.
2015. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
51%
Az én főnököm is majdnem a fiával jár. Más a másodikat fogyasztja, nincs benne semmi. Majd elmúlik.
2015. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Ez az első ilyen alkalom vagy egyébként is a fiatalabb férfiak jönnek be?
2015. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
30%
9- nek pedig igaza van.Én sem díjaznám ha egy hozzá vén 3.14 becserkészné a fiamat.De az a gyerek se százas akinek öreglány kell.Én nem tépném meg,nem mocskolnám be vele a kezem,de garantált megkeresném a leg gyengébb pontját,azt se tudná hogy meneküljön a fiamtól.Te meg találd meg a korosztályod,ne égesd már magad.Mit akarsz te egy fiatal sráctól?Gondolj már a családodra is,gáz ez mindenkinek.
2015. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 Bence_ ***** válasza:
81%

39- éves nőről beszélünk. Taigetoszra kéne mennie?

Simán lehet csodás :)

Tehet róla, hogy a számára szimpatikus ember később született?

Valószínűleg nem így fognak megöregedni de az is benne van a pakliban.

Pálcákat törni valaki felett mert szeret és boldog?

2015. márc. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!