Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás után belezúgtam egy...

Válás után belezúgtam egy nálam 18 évvel fiatalabb srácba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem úgy tekintek rá, mint a fiamra, ha nem mint férfire.

Érzelmileg, külsőre, szexuálisan, mindenhogy vonzódom hozzá. Mit csináljak? Beteges vágyaim vannak? 39 éves vagyok, ő meg 21. Úgy érzem magam, mintha 18 lennék. Félek kezdeményezni, hogy mit fog gondolni a környezetem. Mit csináljak?


2015. márc. 30. 18:53
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
67%
Van aki még azt is megmondaná a 21 éves kisfiának,hogy kivel dughat,kész röhej milyen nők vannak :)
2015. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem beteges,néha furcsa dolgokat hoz az élet,olyat is ,amit sosem gondoltunk volna. Ha jól érzed magad vele,és boldog vagy,szard le a környezeted. Bár erősen kétlem,hogy akárkit is foglalkoztatna. Értem itt utcán,étteremben stb. Azért nem olyan extrém látvány :)
2015. márc. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
5%

Válás után, mi? Aha.

Nem előtte viszketett, és azért akartál válni, igaz?

Álszent vagy.

Ha ugyanezt egy pasi írja, azonnal ráugrik itt mindenki, hogy biztos fiatalabb nőcit akart magának.

Kettős mérce, abszolút.

2015. márc. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
3%

Ja, és még csak annyit, hogy itt biztosan megértést fogsz találni a válaszolók 99%-tól.

De hiszen tképen te ezt is akartad, nem? Visszaigazolást kapni, hogy "légy boldog".

Hát légy boldog.

2015. márc. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
21%

Van itt valahol egy kérdés, válaszokkal. Ott ugyanezt van, de ott a pasi kefél egy 21 évessel.

És mit zeng a válaszadók sora? "egy kiöregedő fickó felszedett egy kis ribit".

Muhaha. Szemüveget le végre...

2015. márc. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Sok " anya " azt gondolja, hogy gyerek helyett inast szült és mikor ellent mond a drága, akkor jön ki a valódi énjük...így van e sajnos.
2015. márc. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

ismertem ilyen kapcsolatot, ahol úgy emlékszem 17 év volt a különbség. Egyébként fel se tűnt, fiatalosak mindketten. ha a srác is benne van, miért ne, már nem gyerek ő sem.

csak szerintem érdemes leszögezni hogy komolyan gondoljátok-e vagy csak kalandnak.

2015. ápr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Én a helyedben totál lesz*nám, hogy ki mit gondol. Egyszer élsz, nem? Maximum szexeltek párat, és vége, a legrosszabb esetben.
2015. ápr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
94%

9-esnek írom, hogy szerencsére anyósom nem úgy gondolkodott, mint te....

Én 31 voltam, 3 kicsi gyerekkel, a párom meg 23. Az édesanyja soha egy rossz szót nem szólt,a gyerekeimet is elfogadja, szereti. 12 éve vagyunk együtt, és jó működik a családunk, 2 közös gyerekünk is született.


Viszont az is tény, hogy ésszel kell az ilyesmit kezelni. Én nagyon határozottan megbeszéltem magammal, hogy nem akaszkodok rá, és hagyom, ha menni akar, nem zsarolom érzelmileg, és főleg időt adok neki mindenre. A gyerekeket jó fél évvel később hoztam össze vele, és másfél évvel a kezdetek után költöztünk össze, akkor már a gyerekeim kérésére.

2015. ápr. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
csalódás lesz a vége.
2015. ápr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!