Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tűnik el havi 70ezer...

Hova tűnik el havi 70ezer Forint úgy, hogy semmit nem látunk belőle?

Figyelt kérdés
Párom dolgozik, mellette iskolába jár. A havi jövedelme kb. 70 ezer Forint, 45 a fizetése 25 az ösztöndíja. Emellett kap minden hónapban 30 ezret a nagypapájától. A havi szükségletei (bérlet, kaja, pia, cigi) nem haladják meg a 30ezer forintot. 70-65 ezer mindig marad tisztán. Nekem semmit nem vesz, munkanélküli vagyok, ahogy tudom úgy oldom meg. Tehát ha nagyon rossz helyzetben lennék, sem kérnék tőle. Szórakozni nem járunk egyáltalán. Mire mehet el Ennyi pénz, hogy látszata sincsen?

2015. márc. 31. 18:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem kérsz tőle, honnan tudod, hogy mennyi pénze van? Vagy panaszkodik hogy nincs? Mi van?
2015. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön ki neki 30 ezerből a bérlet, kaja, pia, cigi? Ebből kb. 15 ezer csak a cigi, nem? Családjával él vagy rezsibe nem kell beszállnia?
2015. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, nem ezt kérdezted, de akkor is az első dlgom a végigolvasás után az volt, hogy visszapillantottam az elejére, hogy tényleg a párodról beszélsz-e. Mi az, hogy neked nem ad semmit? Ne segít egy forinttal se, miközben te munka és pénz nélkül vagy? És amúgy miből esztek? Nem arra megy el a különbözet?

Nem lehet, hogy spórol? Vagy van valami hobbija, amiről ne tudsz...

2015. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Honnan tudod, hogy a többi pénze elmegy? Lehet hogy rajta van a számláján.
2015. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%

hháát ez attól függ hogy hol lakik/laktok alberletre siman elmegy rezsi meg talan keves is lenne...nos iskola hiba hogy ingyenes nagyon sok kiadassal jar iskolaba jarni hisz fuzeteket konyveket, tollakat minden aprosag mar manapsag ngyon sokba faj... szerintem ne varj tole semmit inkabb keress te is gozerovel allast ha mast nem valami nagyon alapra kicsit szedj össze magadat es tegyel felre csokkentsd le szuksegleteidet es csak a nagyon nagyon letszuksegetre koltsel es tanulj valami nyelvet minnel tobb nyelvet tudsz annal tobb munkahely nyilik meg elotted :D

ja es a pia cigi nem szukseglet hanem igeny

2015. márc. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Hol laktok? Rezsi? Albérlet vagy saját lakás vagy szülőknél? Haza ad, ha otthon laktok?

Lehet, hogy csak apróságokra költ: pl egy rágó, egy csoki, egy ásványvíz, egy péksütemény. Hopp, máris eltűnt egy ezres, amit észre sem vesztek. Gondolom ezeket nem is mondja, én sem tartanám említésre méltónak, pedig így sok pénzt el tud költeni az ember. Én csak napi 300-at költöttem, mégsem tudtam hova tűnik 5000 Ft.

Meg gondolom vesztek tisztálkodószereket, néha egy cipőt vagy egy pulóvert. Semmiségekre is nagyon el tud menni. Ha vesz ennivalót és nem otthonról visz (ebédet), az is min. napi 500, de ha jobbat akar enni, akkor 1000 Ft.

2015. márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, hogy közöd van hozzá, akkor talán kérdezd meg őt. Én honnan tudjam, mire költ? Ti vagytok egy pár, nem? Vagy inkább család a többes számból ítélve.

Gondolom valahol lakik, enni is szokott, van rezsi, telefonszámlája, netszámlája, ruhákat visel, tandíja is lehet, valami hobbija stb. 70ezer nem pénz, még vegetálni is kevés igazából.

Vagy lehet megvan a pénz, csak nem szórja.

Ha ő se tudja, mire megy el, akkor szépen írni kell a kiadásokat és rögtön kiderül.

2015. márc. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Bocs, de Te vagy munkanélküli, és Te kéred számon, hogy a pénze?
2015. márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha együtt laktok, akkor a rezsire, kajára.

Ha nem együtt laktok, szintén a rezsire, meg a kajára, ha a szüleivel lakik is, gondolom ad haza valamit. Vagy lehet, hogy hitelt fizet, telefont, számlákat..

Ha külön lakik -nem szülővel, nem veled-akkor pláne, hogy elmegy.

Amúgy én sem nagyon értem, hogy miért is kéred számon ezt, akárhol laksz is, enni kell, villany kell, stb.

2015. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Albérleti díj, lakásait, rezsi, élelmiszer.

Havi 30 bol semmi nem jön ki

2015. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!