Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tűnik el havi 70ezer...

Hova tűnik el havi 70ezer Forint úgy, hogy semmit nem látunk belőle?

Figyelt kérdés
Párom dolgozik, mellette iskolába jár. A havi jövedelme kb. 70 ezer Forint, 45 a fizetése 25 az ösztöndíja. Emellett kap minden hónapban 30 ezret a nagypapájától. A havi szükségletei (bérlet, kaja, pia, cigi) nem haladják meg a 30ezer forintot. 70-65 ezer mindig marad tisztán. Nekem semmit nem vesz, munkanélküli vagyok, ahogy tudom úgy oldom meg. Tehát ha nagyon rossz helyzetben lennék, sem kérnék tőle. Szórakozni nem járunk egyáltalán. Mire mehet el Ennyi pénz, hogy látszata sincsen?

2015. márc. 31. 18:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

havi 30ból a kaja se jön ki..

Amúgy ez milyen szöveg, h a párom, meg hogy ha rossz helyzetben lennék sem kérnék tőle! Nem irigylem az életed!

2015. márc. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Havi 30-ból hogy jönne ki a bérlet, kaja, cigi? Ez napi 1000 Ft, semmire sem elég, pláne ha dohányzik.
2015. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
26%
Uristen en ugy se jovok ki harmincbol ha a szobatarsaim etetnek.Alapbol a cigi tobbe kerul meg ha en sodrom is.Meg pia vagy vmi hetvegen osszeulni haverokkal 21/L
2015. márc. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
off: kedves utolsó, a szobatársaid etetnek, de cigire futtja'?! csak megakadt rajta a szemem :D
2015. márc. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
25%
huuu de mekkora pénz ez....
2015. márc. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#14 Termeszetesen nem mindig ok kajaltatnak.Csak mostanaban.Egyik srac am is hoz otthonrol sok cuccot es ad belole. Sokat eszek ezert veszek en is ha ugy van.Cigi napi 20 szál. 21/L
2015. márc. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
off: ok ok, semmi, nem kell nekem beszámolnod :) csak furcsa volt olvasni. Napi 20 szál!? te jó ég
2015. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

De a lakást ki fizeti? Mert ha te munkanélküli vagy és ő sem költ a számlákra az elég érdekes...

Viszont ha külön éltek és külön kassza van akkor miért neki kéne téged eltartania?

Amúgy lehet simán félreteszi de el nem tudom képzelni hogy jön ki havi 30ból bérlet, cigi, pia, és kaja. Meg honnan tudod h ennyit költ? Minden vásárlása alkalmával ott állsz mögött és nézed a végösszeget? Nyilván akkor is vásárol amikor te nem látod, ennyi a megoldás.

2015. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát ez megint egy nagyon érdekes kérdés, de amíg nem tudjuk hol laktok, és ki etet titeket, addig mit mondjunk erre? Mert havi 30 ból pusztán a kaja SEM jön ki egy férfiembernek, ha normálisan étkezik.
2015. márc. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
A havi 70 ezer oda tűnik el, hogy kaját, bérletet, cigit, egyebeket vesz belőle.... havi 30-ból egészen biztosan nem jön ki neki minden, szerintem itt hibás a számítás.
2015. márc. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!