Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom azt akarja, hogy...

Barátom azt akarja, hogy közös kasszán legyünk?

Figyelt kérdés

De már folyamatosan az van, hogy hazaküldik a munkahelyéről, sokszor nap közepén, a rossz időre hivatkozva.Ilyenkor természetesen nincs fizetve.

Még nagyon a kapcsolat elején tartunk, gyerek nincs,ti mit gondoltok?

Hazaküldik pl délben, és egyrészt nincs kifizetve, másrészt halálra unja magát egész délután.

Próbáltam ösztönözni,hogy keressen,vállaljon plusz munkát,meg is ígéri,de nem valósítja meg.Meg nem is tudhatja,hogy melyik nap mikor küldik haza.



2015. ápr. 3. 13:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Ha nincs egy vasa sem, akkor persze, hogy kell neki a tiéd. A kérdés az, hogy te hogy érzed, vagytok ennyire közel egymáshoz, hogy eltartsd, amíg neki nincs normális munkahelye, vagy sem.
2015. ápr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Milyen munka ez? o.O

Friss kapcsolatban én biztos nem közös kasszáznék. Nyilván nem hagynám éhen veszni, de nem is lennék fejős tehén.

2015. ápr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Miért is tartsak el valakit,akivel friss a kapcsolatunk??

Ezenfelül én nem úgy látom,hogy ez átmeneti állapot lenne,ezenkívül még diákhitele is van,nem kevés,ez márcsak azért is gáz,mert viszont a fősulit nem végezte el.

2015. ápr. 3. 13:47
 4/18 A kérdező kommentje:
Az előbbit az elsőnek írtam.
2015. ápr. 3. 13:48
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Ne menj bele! Jobb a külön kassza! Nyugodtan mondd el neki az aggályokat is, ha hisztizik, fenyegetőzik, akkor elég egyértelmű, h csak a pénzed kell neki.
2015. ápr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van, ne tartsd el, legfeljebb időnként fizetést adj neki házimunkáért pl.
2015. ápr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén,én már azon is gondolkozom,hogy egyáltalán folytassam-e vele a kapcsolatot.Szerintem ez,hogy ennyire az elején a nyakamba akarta tenni a közös kasszát,ez olyan,mintha én egy pár hetes ismeretség után azt mondanám a férfinak,hogy támogasson.
2015. ápr. 3. 13:53
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Semmiképp se lennék vele közös kasszán, sőt, ezek után végiggondolnám azt is, hogy kell-e nekem ez a kapcsolat...Bár tény, hogy nem ismerem az illetőt, nem tudom, egyáltalán mik a további tervei egy félbehagyott fősuli és megbízhatatlan meló mellett, nekem ennyiből az jött le, hogy nem egy kitartó, felelősségteljes, önálló ember, hanem szívesen veszi, ha mások oldják meg a problémáit. Ha így van, egy másodpercet sem pazarolnék rá tovább.
2015. ápr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Te 6-os amúgy normális vagy??Miért fizetnék neki házi munkáért?!Az én részemet ugyanúgy megcsinálom!!
2015. ápr. 3. 13:54
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Semmiképpen. Ha már a szakításon gondolkozol, akkor meg főleg ne.
2015. ápr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!