Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt mondta, költözzü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta, költözzünk össze. Viszont hozzátette: külön kasszán leszünk. Mi a vélemény erről?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

Nem szeretné eltartani a p*csád :D ?

Amúgy nem tudom.. Hát ez gyakori szerintem eleinte.

2011. júl. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nincs ezzel gond még az elején. Nem akarja, hogy lásd, mikor tűnik el egyszerre egy nagyobb mennyiségű pénz a jeggyűrűre. :)
2011. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi félig-meddig külön kasszán vagyunk. Bedobunk egy ugyanakkora összeget mindketten a közösbe, ebből megy a lakás és a kaja. A privát dolgokat pedig mindenki intézi a saját keresetéből.
2011. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
ez így korrekt.
2011. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Ez teljesen természetes. Örülj neki, hogy nem akar majd rajtad számon kérni minden egyes tételt amit vásárolsz.
2011. júl. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Nálam alaptétel a külön kassza. Nem vagyok önző és smucig, csak előrelátó. Megbeszéljük, hogy milyen befizetni valók vannak és melyikünk mit vállal ezekből. Mivel egyikünket sem fizetik agyon, előfordul, hogy elfogy valamelyikünk pénze, akkor a másik állja a kaját és egyéb költségeket. Ez nagyon jól működik nálunk.
2011. júl. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 napietus ***** válasza:
78%
a házasságig mi is külön kasszán voltunk, pedig együtt éltünk. ez normális szerintem. vagy azt vártad, hogy eltartson? mert akkor nem vagy különb, mint akik a sarkon állnak...
2011. júl. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is külön kasszán vagyunk, amióta összeköltöztünk. De ez így normális.
2011. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
menjen az anyjába. mi nem lakunk együtt, de mindenünket elosztjuk fele-fele, hozzáteszem mindketten dolgozunk és egyikünknek sincsenek extra igényei/kiadásai
2011. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
Ja, ha már nem akar eltartani, akkor kihűl a nagy szerelem. Lehet, hogy csak látni akarta, hogy mekkora anyagias ribanc vagy.
2011. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!