Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom azt akarja, hogy...

Barátom azt akarja, hogy közös kasszán legyünk?

Figyelt kérdés

De már folyamatosan az van, hogy hazaküldik a munkahelyéről, sokszor nap közepén, a rossz időre hivatkozva.Ilyenkor természetesen nincs fizetve.

Még nagyon a kapcsolat elején tartunk, gyerek nincs,ti mit gondoltok?

Hazaküldik pl délben, és egyrészt nincs kifizetve, másrészt halálra unja magát egész délután.

Próbáltam ösztönözni,hogy keressen,vállaljon plusz munkát,meg is ígéri,de nem valósítja meg.Meg nem is tudhatja,hogy melyik nap mikor küldik haza.



2015. ápr. 3. 13:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat is.

8-as, köszi, nekem is ilyesmik jutottak eszembe.

2015. ápr. 3. 13:56
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
A házimunkáért való fizetés nálam kb. 14 évesen volt menő, de anyám már akkor sem fizetett érte. :D Szóval egy felnőtt párnak házimunkáért pénzt adni eléggé nevetséges. Mintha a takarítod lenne. Én még megalázónak is tartanám, ha felajánlaná nekem a párom (bár én nem fogok ilyen helyzetbe kerülni). :D Szerintem egyszerűen mond meg neki, hogy "keressen egy normális melót, mert egy kapcsolat minden értelemben kettő emberen áll vagy bukik" -napi bölcsességem letudva, jöhet a lázadás. :D . :D
2015. ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ne közösködj vele, egyenlőre legalábbis semmiképpen.

Együtt is laktok már? Ismerd meg rendesen, és ha továbbra sem látsz benne semmi motivációt, hogy tegyen azért, hogy jobb munkája, jobb keresete legyen, akkor szakíts vele.

Ne akarj eltartani egy ilyen embert.

2015. ápr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
93%

alapesetben azt mondom jó ötlet a közös kassza szerető társaknál.

de a ti esetekben nem.. ne te lásd el pénzzel.. keressen más munkát. felvette a diákhitelt arra amit el sem végzet... nem veled fizetesse ki

2015. ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
85%

Ahham. Tehát:

- főhősünket kiba**ták főiskoláról

- van egy rakat hitele

- tingli-tangli munkái vannak

- pár hetes ismeretség és 3 dugás után tartsd el

Hát én úgy vágnám ki ezt az életképtelen herét, hogy a lába nem érné a földet, de a te dolgod, nekem nyóc.

2015. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi a választ,

Ferinek is:-) Szoktam olvasni a hozzászólásait, jókat ír:-)

(Meg mentek a pacsik)

2015. ápr. 3. 15:08
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Böszme Ferit nem a cizellált válaszairól ismerjük, de jelen esetben is jó a meglátása.
2015. ápr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyetértek Ferivel. :-)
2015. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!