Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjamel anyukámnak,...

Hogyan mondjamel anyukámnak, hogy van valakim?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel összejöttem de félek elmondani anyukámnak, mert mi van ha nem fogja jól viselni ?
2015. ápr. 3. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. ápr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anyu ,van valakim.
2015. ápr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány éves vagy, és ki az a srác?
2015. ápr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ugy sejtem, hogyha elore ettol felsz, hogy nem fogja jol viselni, akkor van valamilyen hire az illetonek, akivel osszejottel. ha nem, akkor bocsi. nekem ez ugrott be elsonek.

egyebkent meg ugy, hogy odaallsz ele, es elmondod, hogy van baratod, szeretned majd bemutatni, stb. gondolom, nem az 1. eset lesz, de ha megis, akkor meg ugy is elkerulhetetlen, szval jobb ha tul vagy rajta. ajanlom, hogy ne titkolozz elotte sokaig a barat rejtegetesevel mert akkor sokkal rosszabbul fogja fogadni, ha csak honapok mulva jelented be.

2015. ápr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Anyu mit szólnál hozzá ha barátom lenne?

......

Igazából képzeld összejöttem valakível és tök jól elvagyunk

2015. ápr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%

... Anyu, meséltem már neked Pistikéről? Lépzeld, elhívott fagyizni, és én elmentem, hazakísért, csak nek voltál itthon, és adott egy puszit a homlokomra.

Mi lenne, ha holnap meglátogatna?

2015. ápr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
14/L és velem egyidős a fiú, és tényleg nagyon jól nevelt.
2015. ápr. 3. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!