Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem erzitek ugy neha hogy...

Ti nem erzitek ugy neha hogy ujra kezdenetek az eleteteket? 18/L

Figyelt kérdés

Vagy hogy sok mindent elrontottal amit helyre hoznal de nem tudod mar..

Ereztetek mar ilyet? Ha igen mi miatt? Legyszi irjatok le :)


2015. ápr. 4. 11:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez egy teljesen fölösleges érzés. Azok miatt vagyok ma az, aki, amik felem megtörténtek és így vagyok jó magamnak.

Ha te nem tudod elfogadni magad és ilyen értelmetlen kérdéseken rágódsz, úgy változtáss inkább!

2015. ápr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
18 évesen? Ne viccelj már... Majd ha 70 leszek akkor rá érsz ezen filozni. 😁
2015. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
*leszel
2015. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

én pont azt gondolom, hogy de visszamennék 18 éves koromra, és ott változtatnék.

mert 18évesen még totál jó helyzetben vagy, hogy bármerre elvidd az életedet.

de egyébként ez vesztes gondolkodás, magam is tudom, ez a kesergés. szóval azt a kiindulópontot kell megragadni, ami most van, és abból csinálni valami jót.

(én is ezen vagyok)

2015. ápr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még túl fiatal vagyok ehhez (meg te is), hogy ilyeneken gondolkozz, még bármit kezdhetsz magaddal és az életeddel, előtted van még egy csomó idő. Nekem például időm sincs ilyeneken gondolkodni, annyi dolgom van mostanában. :D
2015. ápr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, ha ugyanezeket kellene átélnem, menne vissza a halál. Alig várom, hogy vége legyen, nemhogy elölről kezdjem. :D
2015. ápr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Te most még csak 18 vagy. Most kezdődik az élet számodra. Sokszor éreztem úgy hogy újra kezdeném az életem és nem követném el ugyanazokat a hibákat amiket elkövettem Viszont ha újra kezdeném és ugyanazzal a nézőponttal és élettapasztalattal gazdálkodhatnék csak mint akkor , akkor ugyanazokat a hibákat követném el mint akkor. Tehát hülye lennék újra kezdeni, mert örülök hogy túl vagyok már azokon a rossz dolgokon amit akkor átéltem. Valójában minden pont úgy jó ahogy van, hiszen azok miatt az élettapasztalatok miatt leszünk azok akik ma vagyunk.

Arra viszont rájöttem hogy nem érdemes síránkozni azon hogy mit rontottam el akkor...( még akkor is ha egy jobb suli, vagy a nagy szerelem csúszott ki a kezem közül) , hanem azon érdemes gondolkodni hogy most a jelenben mi a legjobb, legtöbb amit kihozhatok az adott helyzetből a magam számára. Mi az amit most tehetek, a mostani élettapasztalatommal hogy számomra ez és ez a negatív helyzet is a legkedvezőbb legyen? Ilyenkor kiderül hogy mindent, MINDENT képes vagyok a saját javamra fordítani.

2015. ápr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindj épp hogy vége az összes iskolás xarnak nemhogy előről kezdjem megint a 12 évet isten őrizz
2015. ápr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert fura módon mindig minden úgy alakul, ahogy szeretném, pedig már 44 éves vagyok.
2015. ápr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig azt mondták, hogy majd visszasírom az iskolás éveket, hát 35 éves vagyok, és oda kívánkoznék vissza utoljára! Brrr!
2015. ápr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!