Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem erzitek ugy neha hogy...

Ti nem erzitek ugy neha hogy ujra kezdenetek az eleteteket? 18/L

Figyelt kérdés

Vagy hogy sok mindent elrontottal amit helyre hoznal de nem tudod mar..

Ereztetek mar ilyet? Ha igen mi miatt? Legyszi irjatok le :)


2015. ápr. 4. 11:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Most kezdődik az életed. Ami eddig volt, szerinted élet? Mármint élet, de nem az igazi. Ami anya, apa takar be este, tanulsz, nincs pénzed, nem vagy szabad, nem tied a döntés, nem tied az öröm, ha jól döntesz, és a megbánás, ha rosszul.
2015. ápr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tényleg túl fiatal vagy még, hogy ezt érezd :)

Én 27 vagyok, utólag talán a pályaválasztáson változtatnék, mert azt véglegesen elcsesztem, és bár én is fiatal vagyok még, nincs lehetőségem ezen változtatni. A mai eszemmel orvosira mentem volna, csak tiniként, még el tudott tántorítani egy hülye biosztanár :/ Sajnos orvos már nem lehetek, ahhoz, hogy ne 40 legyek, mire mindennel végzek, már 18, de legkésőbb 20 évesen el kellett volna kezdeni az orvosit. Most már férjnél vagyok, gyerekem is lesz 3-3,5 hónapon belül, bele se férne így, bár ha nagyon akarnám, ezt még meg lehetne oldani. Azt azonban nem, hogy több mint egy milla a tandíj félévente, én meg állami finanszírozású képzésre nem mehetek, mert van már egy diplomám, többet ugye nem fizet az állam. Ezt a hibát így már nem lehet javítani sajna, ezért ha tehetném, ezen változtatnék.

De te még mindezek előtt állsz, olyan hibát nem hiszem, hogy elkövettél, ami az egész életedre kihatással van és nem tudod helyrehozni :)

2015. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!