Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megemlítenétek 30 éves külön...

Megemlítenétek 30 éves külön élö gyereketeknek, hogy számotokra nem tetszö párt választott magának?

Figyelt kérdés
Lányom 30 éves, ügyvéd, külföldön él. Telefonon rendszeresen beszélünk és most hazajött húsvétra pár napra. Sugárzik, boldog. Kérdeztem, mi történt és elmondta, hogy kb. egy éve van együtt egy férfival, 4 hónapja együtt is élnek. Örültem. Egész addig, amíg nem közölte, hogy 53 éves, özvegy, két gyereke, egy unokája van. A kisebbik gyerek még vele él. Egyébként a férfit a munkája kapcsán ismerte meg. Ö is jogász. Nem tudom. Nem egy 23 évvel idösebb majdnem apja korabeli férfit képzeltem el neki. Megmondjam, hogy nem tetszik vagy sem?
2015. ápr. 5. 01:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
79%
Felnőtt nő. Nincs már szüksége szülői engedélyre, jóváhagyásra a párválasztásban. Ha ő most boldog, nem szabad összetörni ezt az állapotát. Elmondani el lehet neki hogy nem ilyen korosztályú társat képzelt el neki az anyukája, de többet nem. Bármit mond a szülő, úgy sem fogja lecserélni a párját amíg szerelmes. Csak az anya-lánya kapcsolat fog sérülni.
2015. ápr. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
73%
Csak azért, mert idősebb a férfi, és van gyereke, ezért nem. Örülnék inkább, hogy boldog a férfival.
2015. ápr. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
30%
Meg,ne hogy már a saját gyerekemnek ne merjem elmondani.Ugy is ugy él ahogy akar,de attól még megmondhatom a véleményem.Én sem örülnék ha ilyen idős krapekkal,vagy nővel ballagna haza a gyerekem-im.Még ha maga a dalai láma is az.Ezek meg nagy szavak elég ha ragyog a boldogságtól stb..
2015. ápr. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
73%

Boldog?

akkor miért szólnák bele

neki kell majd együtt élnie vele nem nekem ...


szal nem nem szólnék bele !

2015. ápr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
44%
Keresetlenül nem mondanám el a véleményemet, ha kérdezi akkor viszont nem hazudnék, elmondanám amit gondolok - negatív és pozitív dolgokat is.
2015. ápr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

hagynám a gyerekemet, hagy legyen boldog.

nem rondítanék bele az életébe.

2015. ápr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
57%

Én minden gyerekemnek mindig elmondtam, kiről mit gondolok, de sohasem volt arról szó, hogy nekem volna valami beleszólásom, vagy elvárásom.

Idegen nekem az a helyzet, hogy arról értesülnék, hogy valamelyiknek van valakije egy éve....

azóta nem is beszéltetek?

2015. ápr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
52%

NEM. SEMMIKÉPPEN SEM. Ha kérdez, a válaszod akkor is annyi, hogy amíg te boldog vagy, édes lányom, addig én is.


Egy épeszű szülő boldognak a karja látni a gyerekét, nem pedig beleszólni az életébe.

2015. ápr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
12%
Végülis van kis igazság abban is, hogy, ha az anya helyében lennél, boldog vagy, hogy a lányod is az, aztán rájössz, hogy SOKKAL idősebb.De mégsem emellett érvelné, mert szerintem volt már veled, hogy valaki ellened volt, például tanár, szülő, és tudtad, hogy mit érzel, de mások nem mindig érezték át a helyzeted.
2015. ápr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
60%

30 éves felnőtt nő. Szerintem nem lesz jó vége, ha szóvá teszed.


A lányod nyilván tudja, mit vállalt. Igen, ő is tud számolni, tudja, hogy az apja lehetne. És tudja, hogy ha gyereket vállal, már öreg ember lesz az apa, mire leérettségizik. Semmi újat nem tudsz neki mondani, ezeket mind ő tudja.


Tudja, és elfogadta. Miért lenne jó, ha még te is mondanád neki? Csak annyit érnél el vele, hogy megharagszik. A ti kapcsolatotokon keletkezne csak sérülés.


Ha annyira kikívánkozik belőled, max. annyit mondj, hogy nem feltétlenül ilyen párt képzeltél neki, de a fő, hogy ő boldog, és te elfogadod a választását.


De hidd el, hogy semmit nem érsz vele, ha nagyon firtatod ezt a témát. Mit vársz, hogy majd azt mondja: igen, anya, igazad van, jé, ebbe bele se gondoltam -- és szakít vele. Nem fogja ezt tenni.


Bocsánat, ha kicsit dühösre sikeredett a kommentem, nem megbántani akarlak, kérdező, csak elmondom a véleményem az én szemszögemből, a lányoddal vagyok egykorú.


Kívánom, hogy minden a legnagyobb rendben menjen!


30/N

2015. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!