Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok a családalapítás...

Mit szólnátok a családalapítás köszöbén ehez?

Figyelt kérdés
Van egy párom, én már régóta szeretnék egy gyereket, a párom még nem döntötte el, hogy mikor kezdjük el. A történet lényege annyi, hogy volt egy felesége, akitől van két gyereke és annyira hagyja magát a férfi kihasználni, hogy már én szégyellem magam mindenki előtt. Én is adtam már neki kölcsönt, hogy a gyerekeire költse (én jobban állok anyagilag és ha baj lenne a családom is segítene).Erre ma reggel reggeliztünk és mondta az élettársam, hogy rövid időn belül elkezdjük a próbálkozást, de előtte írjak alá egy papírt, amiben az áll, soha nem fogok semmit követelni tőle. Leesett az állam, visszavágásul megmondtam neki, amit már többször is. Egy gyereket akarok, a kölcsönadott pénzemet és amennyiben megváltozik, beszélhetünk arról, hogy egy család. Amíg ilyen, inkább nem is akarom látni. A gyereket a nagyszüleimnél láthatná. Vélemények?

2014. dec. 20. 15:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Én átgondolnám a gyermekvállalást vele, de jó alaposan. Egészséges kapcsolatban nem így indítunk.
2014. dec. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

"Ehhez" 2 h...


Egyebkent mit kovetelhetnel mast mint amit a torveny eloir?

2014. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
En is keresnék egy épeszű apajelöltet... Ez bolond.!
2014. dec. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Sajnos lassan kifutok az időből ezen a téren, azért is mondtam neki, hogy egy gyerek, a pénzem és kalap kabát engem többet nem lát.
2014. dec. 20. 15:41
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

Ne akarj gyereket ettől a pasitól.


" de előtte írjak alá egy papírt, amiben az áll, soha nem fogok semmit követelni tőle. "


Még ha alá is írod, ez akkor sem ér semmit. Gyerektartást kérhetsz, tök mindegy, mit írsz alá. Ilyen nincs.

2014. dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Még a nevét sem akarja a gyereknek adni, amíg össze nem házasodunk, de ilyen emberrel nem akarok még kapcsolatot sem, nem hogy házasságot. Még a gyerektartást is megtarthatja, tőle nem kell semmi a gyereken és a tartozásán kívül.
2014. dec. 20. 15:47
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

Azért a zsák csak megtalálja a maga foltját. neked aztán édes mindegy, hogy kitől de gyereket csináljon neked. Majd pár hónappal később újabb kérdést írsz ki, hogy

"terhes vagyok, de a párom elhagyott.."

Majd jön az újabb kérdés

" az a szemét nem hajlandó gyerektartást fizetni, én meg nem engedem, hogy lássa a gyerekét"


Tisztára mint a mónuika showban..

Ilyennek szülni??? Tudod mit? Szüljél..

2014. dec. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 acelsziv ***** válasza:
96%
és egy ilyentől akarsz te gyereket? Normális vagy te édes lányom? Inkább menj be egy spermabankba és kész.
2014. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ez szinte heti téma nálunk, de valahogy nem fogja fel , amit mondok.
2014. dec. 20. 15:49
 10/23 anonim ***** válasza:
Hát az az igazság, hogy nem árt az életek összekötése előtt valóban tisztázni, és ha kell ügyvéd előtt is hitelesíteni, hogy kinek milyen vagyona van, és ha esetleg kenyértörésre kerül a sor az élet folyamán (ezt sohasem lehet tudni!), akkor ebből ki mit kap, vagy mit nem kap. Nem kell ezen felháborodni, jobb, ha tisztázva vannak a vagyonok, kinek mije van, mint aztán egy szakításkor éveken át ügyvédtől ügyvédig rohangálni, hogy a saját vagyonát, amit bevitt a kapcsolatba, visszakaphassa a párjától.
2014. dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!